Kategooriaspetsialist

Õppeaeg:
Õppetöö algab oktoobris ja kestab aprilli lõpuni.
Õppekava maht:
42 EKAP; 1092 tundi
Kontaktõpe::
E-N ajavahemikul 17.30 - 20.40

Kategooriaspetsialistina juhid ja arendad ettevõttes oma tooteportfelli kuuluvaid tootekategooriaid. Tegeled kategooria elukaare juhtimisega ideest turustamiseni, lansseerides uusi tooteid ja tootesarju ning optimeerides ettevõtte tooteportfelli.

Täiendkoolitusel omandad vajalikud teadmised, oskused ja hoiakud, mis võimaldavad töötada kategooriaspetsialistina nii jae- ja hulgikaubanduses, ärivaldkonnas kui
ka tootmisettevõtetes.

Kategooriaspetsialisti õppekavale ootame õppima kõiki, kes juba on kaasatud ettevõtte sortimendi kujundamisse või sooviksid antud valdkonnas töötada kuid vajalikud teadmised puuduvad.

Õppekava maht on 1092 tundi, millest:

• kontaktõpe koolis on 342 tundi
  • iseseisev töö kodus 750 tundi

Pane tähele! Kategooriaspetsialisti täienduskoolituse õppekava on uuenemisel ning avaldame kooli kodulehel hiljemalt 01.05.2024.

Sisseastumine

2024/25. õppeaastaks toimub sisseastumisavalduste vastuvõtt perioodil 01.05.-18.06.2024 kooli kodulehe kaudu. Avalduste esitamise lingid avaldame Tallinna Majanduskooli kodulehel 01.05.2024.

Kategooriaspetsialisti õppekaval õpingute alustamise tingimus on vähemalt keskhariduse olemasolu. Kursusele registreerides tuleb esitada CV ja osalemise soovi põhjendus. Õppijate vastuvõtt kursusele toimub vestlusel saadud tulemuse paremusjärjestuse alusel.

Tutvu täienduskoolituse vastuvõtueeskirjaga.

EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.