Kommunikatsioonispetsialist

Õppeaeg:
Septembrist juunini
Õppekava maht:
45 EKAP; 1170 tundi
Kontaktõpe:
Tunnid toimuvad kahel järjestikusel nädalal E, T ja N õhtuti 17.30-20.40 ning kolmandal järjestikusel nädalal N ja R õhtuti kl 17.30-20.40 ning L kl 10.00-18.00. Neljas järjestikune nädal on õppetööst vaba nädal.
:
Õppetöö algab 09.09.2024.

Kommunikatsioonispetsialistina mõistad kommunikatsiooni rolli nii avalikus ruumis kui organisatsioonis ning sead sõnumeid korrektses keeles eesmärgistatult, lähtudes sihtgrupist ja kommunikatsioonikanalist kasutades kaasaegseid võimalusi.

Täienduskoolitusele ootame eelkõige ametite esindajaid, kelle töölauale kuuluvad kommunikatsiooniülesanded, aga kellel vastav koolitus puudub või vajab täiendamist, näiteks personalitöötajad, büroojuhid, sekretärid, turundusspetsialistid, meeskonnajuhid, ettevõtete juhid või ka inimesed, kes sooviksid tulevikus valdkonda vahetada ja asuda tööle kommunikatsioonispetsialistina.


Vaata kommunikatsioonispetsialisti täienduskoolituse infotundi

Õppekava maht on 1170 tundi, millest:

  • kontaktõpe koolis on 360 tundi
  • iseseisev töö kodus 810 tundi

Sind koolitavad:

Valdek Laur on laialdaste kogemustega kommunikatsiooniekspert ja interdistsiplinaarne kunstnik, kelle huvi tehisintellekti vastu võrsub aastakümnete pikkusest kokkupuutest ulmekultuuriga ning kelle silmis tulevikutehnoloogiad pole lihtsalt kasumit tootvad tööriistad, vaid inimkogemust laiendavad sümbiondid, millest võib sõltuda meie liigi ellujäämine. Tehisintellekti kasusid ja ohtusid käsitleb ta ühtaegu kitsalt praktilisest vaatepunktist kui ka laiemast, üldfilosoofilisest vaatest.

Heiko Leesment on Tallinna ülikooli poliitika ja riigiteaduse doktorant, kelle peamine uurimishuvi on nügimises ja teistes võimutehnoloogiates, mis kommunikatsiooniga tihedalt üht jalga astuv. Ta omab pikaajalist avaliku sektori kommunikatsioonikogemust ja praktilist üle kümne aastast kogemust sellest, kuidas kaasaegseid käitumisteaduse põhimõtteid kommunikatsioonitöös rakendada.

Evelina Nõmme, kes on kommunikatsiooniekspert, kultuuriturundaja ja teleoperaator. Viimase 10 aasta jooksul on ta korraldanud nii paarikümne kui ka mitme tuhande osalejaga sündmusi ja vastutanud nende turunduse ja kommunikatsiooni eest.

Regina Salmu, kellel on aastate pikkune kommunikatsiooni juhtimise kogemus nii eraettevõtetes kui ka riigiametites.

Paul-Henry Sereda on omandanud ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistrikraadi Tartu Ülikoolist, juhtinud Eesti Raudtee sisekommunikatsiooni ning soovib oma teadmistega tulevastele maailmamuutjatele tuule tiibadesse aidata.

Kristo Mäe on õppinud ajakirjandust ja kommunikatsiooni Tartu Ülikoolis. Töötab Elroni kommunikatsioonijuhina, varem juhtinud Arenguseire Keskuse (Riigikogu kantselei), Eesti Rahvusraamatukogu, Eesti Vabariik 100 (Riigikantselei), Maaeluministeeriumi, 2011. aasta rahvaloenduse (Statistikaamet) ning kahe laulu- ja tantsupeo (2007, 2009) kommunikatsiooni ning turundust. COVID-19 pandeemia ajal (2020 – 2022) korraldas Riigikantseleis ja Sotsiaalministeeriumis kriisiga seotud teavituskampaaniad. Nõustanud ja teenindanud kliente erasektoris. Lisaks meediasuhetele on Kristo vedanud teavitus- ja turunduskampaaniaid, teenuste lansseerimisi, kriisikommunikatsiooni, partnersuhteid, CVI projekte ning veebiarendusprojekte. Kristo LinkedIn profiil.

Henrik Normann on tuntud näitleja ja lavastaja, kes jagab Tallinna Majanduskoolis teadmisi avaliku esinemise kohta.


Sisseastumine

2024/25. õppeaastaks toimub sisseastumisavalduste vastuvõtt perioodil 01.05.-18.06.2024 kooli kodulehe kaudu. 

Sisseastumisavalduse täienduskoolitusele saad esitada siin (LINK).

Kommunikatsioonispetsialisti õppekaval õpingute alustamise tingimus on vähemalt keskhariduse olemasolu. Kursusele registreerides tuleb esitada CV ja osalemise soovi põhjendus. Õppijate vastuvõtt kursusele toimub vestlusel saadud tulemuse paremusjärjestuse alusel.

Tutvu täienduskoolituse vastuvõtueeskirjaga.


Seotud lood


EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.