Raamatukogu

Tallinna Majanduskooli raamatukogu on alates 05.09.2023 avatud järgmiselt:

• T-R 10.00-14.00; 14.30-18.00
  • L 10.00-14.00; 14.30-17.00

A.H.Tammsaare tee 147
raamatukogu@tmk.edu.ee
telefon 5649 4736
Ruum B218

Raamatukoguspetsialist Heli Priimets
heli.priimets@tmk.edu.ee

Vaata raamatukogu tutvustavat videot.

Tallinna Majanduskooli raamatukogu esmane ülesanne on toetada oma tegevusega kooli õppetööd ning üldist arengut, komplekteerides õppe- ja teaduskirjandust lähtuvalt kooli eripärast ja õppekavadest.

Raamatukogus on üle 25 000 teaviku, sealhulgas õppekirjandus (trükitud väljaanded), auvised, CD-ROMid, DVDd, perioodika (eesti- ja võõrkeelsed ajakirjad ja ajalehed), õpetajate koostatud õppematerjalid ja e-väljaanded. Mahakantud teavikutest säilitatakse arhiivkogus võimalusel üks eksemplar.

Teavikute arvelevõtmine ja laenutamine toimub elektroonilise raamatukogude info- ja kataloogisüsteemi RIKS vahendusel.

Raamatuid on võimalik tagastada koolimaja lahtioleku aegadel raamatukogu seinas asuva ava kaudu.

Tutvu raamatukogu

Viimastel kuudel on raamatukogu täienenud järgmiste raamatutega

Ülevaade meie raamatukokku ostetud/annetatud raamatutest on kuu jooksul RIKSWEBis uudiskirjanduse rubriigis. https://riks.tmk.edu.ee/index.asp?action=119