Sotsiaalmeedia spetsialist

Õppekava maht:
120 EKAP
Õppekava tase:
5. taseme kutseõpe (keskhariduse baasil)
Sessioonõpe:
õppetöö toimub K-L iga 3-4 nädala tagant

EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.

Sotsiaalmeedia spetsialistina meeldib Sulle jutustada lugusid, mis loevad.

Majanduskoolis õpid Sa nägema sotsiaalmeediaplatvorme kui turunduskanaleid, mis lisaks like’idele ka reaalselt raha sisse toob. Õpid kirjutama lugusid, mis köidavad inimesi, ja tead, mida tahavad näha ettevõtte sihtrühmad. Õpetame Sulle, kuidas meeletutest infokogumitest selekteerida välja oluline, ja seda oma tarbeks ära kasutada. Peagi oskad kasutada Photoshopi, et kujundada pilkupüüdvaid postitusi ning töötled ise videoklippe.

Peale kooli leiad tööd erinevates sektorites tegutsevates organisatsioonides. Sinu tööks on erinevate sotsiaalmeediakanalite juhtimine ja strateegiline arendamine. Sotsiaalmeedia spetsialistina oskad koguda andmeid ning nende põhjal koostada analüüse ja suunata tegevusi. Sa oskad mõelda väljaspool kasti ning tegutseda kiiremalt kui konkurendid.

Õppekava peamised ainemoodulid:

• Õpitee ja töö muutuvas keskkonnas
  • E-turundustegevuse korraldamine
  • Kommunikatsiooni korraldamine sotsiaalmeedias
  • Sotsiaalmeedia haldamine ja monitoorimine

Valikõpingud:

• Huvipoolte nõustamine
  • Andmeanalüüs
  • Tarbimispsühholoogia
  • Projektijuhtimine
  • Kultuuride vahelised erinevused
  • Isiksuse ja sotsiaalpsühholoogia
  • Erialane inglise keel tase B1
  • Tehisintellekti ohud ja võimalused digiturundajale
  • Meediaplaneerimine

Õppekava rakenduskava

Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega VÕTA.

Praktika

Praktika maht kahe õppeaasta peale kokku on 36 EKAPit. I õppeaastal 12 EKAPit ja II õppeaastal 24 EKAPit.

Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri

Sisseastumine

Sisseastumisel arvestatakse vestluse tulemust. Vestluse käigus õpitakse tundma kandidaati, tema sobivust erialale ja õpimotivatsiooni.

Loe lisa vastuvõtueeskirjast.

Seotud lood

Miks valisin õpinguteks sotsiaalmeedia spetsialisti eriala | Annli Heinsalu

Sotsiaalmeedia spetsialiste ootab ees kindel tulevik

Miks tulla õppima sotsiaalmeediat?