Koolitused

Tasuta täienduskoolituse kursused

Alates 2021/2022 õppeaastast on lisaks tasemeõppe (2 aastat) ja jätkuõppe (1 aasta) õppekavadele võimalik valida osalemiseks veel ka kolme tasuta täienduskoolituse vahel. Täienduskoolituste kogumaht on olenevalt erialast 1248-1560 akadeemilist tundi (8-10 kuud).

Tasuta ESF kursused

Tallinna Majanduskoolis toimuvad ka 2021. aastal tasuta täienduskoolitused täiskasvanutele Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste arendamine” raames. Kursused on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium ning need on suunatud inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks.

Tasulised koolitused

Tallinna Majanduskooli missioon on valmistada ette tööturule vajalikke spetsialiste ja pakkuda elukestvat õpet. Oleme haridusmaastikul tuntud ja tunnustatud tegijad ning meie õpetajad on oma ala hinnatud spetsialistid.

Ootame Teid meie tasulistele kursustele! Kursuse lõpetajatele väljastame Tallinna Majanduskooli täiendusõppe tunnistuse.

Tallinna Majanduskool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Täienduskoolituse õppekorralduse alused ja kvaliteedi tagamise tingimused

Tellimuskoolitused ettevõtetele ja organisatsioonidele

Lisaks paindlikule õhtu- ning sessioonõppele viime läbi ka tellimuskoolitusi ettevõtetele äri-, personali-, turundus-, finants-, õigus- ja haldusteemadel. Pakume nii valmis pakette kui ka spetsiaalselt teie ettevõttele või organisatsioonile koostatud koolitusprogrammi, milles lähtume erisoovidest ning ettevõtte ja valdkonna spetsiifikast. Paneme koostöös paika koolituse mahu, koolitajad, toimumise koha ja aja.

Täiendav info koolituste osas:
Svea Üksküla
Tel: 5649 5209