Koolitused

Tellimuskoolitused ettevõtetele

Lisaks paindlikule päevasele, õhtusele ja sessioonõppele viime läbi ka tellimuskoolitusi ettevõtetele äri-, personali-, turundus-, finants-, õigus- ja haldusteemadel. Pakume nii valmis pakette eeltoodud teemadel kui ka just teile koostatud koolitusprogrammi, milles lähtume erisoovidest ning ettevõtte ja valdkonna spetsiifikast. Paneme koostöös paika koolituse mahu, koolitajad, toimumise koha ja aja.

Tasulised täienduskoolitused:

Tallinna Majanduskooli missioon on valmistada ette tööturule vajalikke spetsialiste ja pakkuda elukestvat õpet. Oleme haridusmaastikul tuntud ja tunnustatud tegijad ning meie õpetajad on oma ala hinnatud spetsialistid.

Ootame Teid meie tasulistele kursustele! Kursuse lõpetajatele väljastame Tallinna Majanduskooli täiendusõppe tunnistuse.

Tallinna Majanduskool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Tasuta täienduskoolitused

Tallinna Majanduskoolis toimuvad ka 2020. aastal tasuta täienduskoolitused täiskasvanutele Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste arendamine” raames. Kursused on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium ning need on suunatud inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks.

Täienduskoolituse õppekorralduse alused ja kvaliteedi tagamise tingimused

Täiendav info: Svea Üksküla, 650 7854, svea.ykskyla@tmk.edu.ee