Koolitused

Tasuta täienduskoolituse kursused

Alates 2021/2022 õppeaastast on lisaks tasemeõppe (2 aastat) ja jätkuõppe (1 aasta) õppekavadele võimalik valida osalemiseks veel ka erinevate tasuta täienduskoolituse vahel. Täienduskoolituste kogumaht on olenevalt erialast 780-1560 akadeemilist tundi (8-10 kuud).

Tasuta ESF kursused

Tallinna Majanduskoolis toimuvad ka 2023. aastal tasuta täienduskoolitused täiskasvanutele Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste arendamine” raames. Kursused on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium ning need on suunatud inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks.

Tasulised koolitused

Tallinna Majanduskooli missioon on olla usaldusväärne koostööpartner nii elukestvaks õppeks kui ka arendusprojektideks ärinduse ja halduse valdkonnas.Oleme haridusmaastikul tuntud ja tunnustatud tegijad ning meie õpetajad on oma ala hinnatud spetsialistid.

Kursuste lõpetajatele väljastame Tallinna Majanduskooli täiendusõppe tunnistuse.

Tallinna Majanduskool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Tellimuskoolitused ettevõtetele ja organisatsioonidele

Lisaks paindlikule õhtu- ning sessioonõppele viime läbi ka tellimuskoolitusi ettevõtetele äri-, personali-, turundus-, finants-, õigus- ja haldusteemadel. Pakume nii valmis pakette kui ka spetsiaalselt teie ettevõttele või organisatsioonile koostatud koolitusprogrammi, milles lähtume erisoovidest ning ettevõtte ja valdkonna spetsiifikast. Paneme koostöös paika koolituse mahu, koolitajad, toimumise koha ja aja.

Valikkursused gümnaasiumidele

2021/22. õppeaastal alustas Tallinna Majanduskool koostööd kahe Tallinna gümnaasiumiga valikkursuste pakkumiseks majanduskooli kompetentsivaldkondades.

Väga heast koostöökogemusest tiivustatuna oleme valikkursuste pakkumist oluliselt laiendanud ning nii avaneb Tallinna piirkonna gümnasistidel võimalus valida järgmisel aastal suisa 27 uue kursuse vahel nii ärinduse, õiguse, turunduse, raamatupidamise kui ettevõtluse valdkonnast.

Iga kursuse maht on 35 tundi, millele lisandub õppija iseseisev töö, ning õpetajateks on väga rikkaliku erialase töökogemusega oma ala spetsialistid.

2023/24. õppeaastaks on välja töötatud järgmised valikkursused, mille hulgast saavad nii koolid kui õppijad valida.

Majanduskooli stuudios jagasid oma senist koostöökogemust Tallinna Kunstigümnaasiumi direktor Mari-Liis Sults, Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi direktor Siret Paasmäe ning majanduskooli endine direktor Triin Laasi-Õige, kes vestlesid valikkursuste olulisusest õppijate kutsevaliku toetamisel ning kutsekoolide ja gümnaasiumide koostööst valikkursuste pakkumisel. Vaata vestlussaadet meie YouTube kanalilt.

Täienduskoolituse õppekorralduse alused ja kvaliteedi tagamise tingimused.

Täiendav info koolituste osas:
Merike Paat
E-post: merike.paat@tmk.edu.ee