Teenused

Tallinna Majanduskooli poolt korraldatava õppetööga seotud ruumide kasutamine on õppijatele ja õpetajatele tasuta. Tasuta ruumide broneerimiseks palume päringu saata aadressil tasuta.ruumid@tmk.edu.ee. Kiireloomuliste ruumibroneeringute osas palume helistada telefonil 650 7869.

Õppetööväliste projektide jaoks ja majavälistel klientidel on võimalik rentida Tallinna Majanduskooli ruume tasu eest. Tasu eest ruumide broneerimiseks ja lisainfo saamiseks palume päringu saata aadressil tasulised.ruumid@tmk.edu.ee. Kiireloomuliste ruumibroneeringute osas palume helistada telefonil 505 8920.

Ruumide saadavust saab kontrollida õppeinfosüsteemist Tahvel.

Ruumide rendihindadega saab tutvuda: Tallinna Majanduskooli teenuste hinnakiri alates 01.11.2023

Soovitame ka tutvuda Tallinna Majanduskooli ruumide lühiajalise kasutamise korraga.