Raamatukogu

Ruum B218

Raamatukoguspetsialist Heli Priimets
heli.priimets@tmk.edu.ee

Alates 22. veebruarist 2021 on raamatukogu õpilastele avatud:
T 10.00 – 14.00
N 13.00 – 17.30

Kui soovite raamatuid laenata, palume sellekohase soovi saata aadressil heli.priimets@tmk.edu.ee või reserveerida raamatud elektronkataloogis RIKSWEB https://riks.tmk.edu.ee/?action=10.
Samuti on võib eelnevalt helistada telefonil 6507870. Raamatud palume tagastada raamatukogu seinas paikneva ava kaudu. Selleks, et kontrollida, kas raamatud “on jõudnud“ raamatukokku, on võimalik saata e-kiri või jälgida oma laenutusi RIKSWEB-is (selleks on vajalik RIKSWEB-i sisse logida).

Kui ÕPETAJAD ei saa raamatukogu külastada teisipäeval või neljapäeval, on neil võimalik raamatukogu kasutada teistel tööpäevadel. Selleks palun kindlasti eelnevalt kokku leppida e-posti teel heli.priimets@tmk.edu.ee või helistades  6507870.

Tallinna Majanduskooli raamatukogu esmane ülesanne on toetada oma tegevusega kooli õppetööd ning üldist arengut, komplekteerides õppe- ja teaduskirjandust lähtuvalt kooli eripärast ja õppekavadest.

Raamatukogus on üle 30600 teavikut, sealhulgas õppekirjandus (trükitud väljaanded), auvised, CD-ROMid, DVDd, perioodika (eesti- ja võõrkeelsed ajakirjad ja ajalehed), õpetajate koostatud õppematerjalid ja e-väljaanded. Kõikidest mahakantud teavikutest säilitatakse arhiivkogus üks eksemplar.

Teavikute arvelevõtmine ja laenutamine toimub elektroonilise raamatukogude info- ja kataloogisüsteemi RIKS vahendusel.

Lugejatele on kasutamiseks lugemissaal ja kojulaenutus. Lugemissaalis ja kojulaenutuses on teavikud paigutatud avariiulitele. Kogude hoidmiseks on raamatukogul kaks hoidlat.

Head külastamist!