Tasuta ESF kursused

Tallinna Majanduskoolis alustavad  tasuta täienduskoolitused täiskasvanutele VÕTI RKT “Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine” ja RRF Rohe RKT “Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks” raames. Kursused tellis Haridus- ja Teadusministeerium ning need on suunatud inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks ja rohepöörde toetamiseks.

Kursused algavad septembris 2024.

VÕTI RKT tasuta kursustel saavad osaleda erialase tasemehariduseta täiskasvanud, keskhariduseta täiskasvanud ja aegunud oskustega elanikkond vanuses 50+

RRF Rohe RKT tasuta kursustele on oodatud õppima erinevate valdkondade esindajad (nt. finantsjuhid, finantsistid, pearaamatupidajad, personalispetsialistid, büroojuhid, turundusspetsialistid, kommunikatsioonispetsialistid aga ka ettevõtete juhid), kelle töölauale kuuluvad või hakkavad kuuluma jätkusuutlikkusega ja rohepöördega seotud teemad. Ning kes soovivad teemat paremini tundma õppida, et neid teadmisi integreerida enda olemasolevatesse või tulevatesse tööülesannetesse. Koolitusel osalemiseks eeldame vähemalt keskhariduse olemasolu ja huvi roheteemade vastu.

Tasuta kursustel ei saa osaleda kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased.

Kõik kursused toimuvad kontaktõppe vormis koolimajas.

Kursustele kandideerimine toimub avalduste alusel ja avalduste vastuvõtt algab 17.06.2024

Avalduste esitamise info kuvatakse 14.06.2024

Täiendav info:

Merike Paat
Tel: 5649 4658
E-post: merike.paat@tmk.edu.ee

Kursuse nimetusTundide mahtÕppekeelToimumise aeg
Digiturvalisus bürootöös36 tundieesti keel-
Ettevõtluse baaskursus rümh 156 tundieesti keel-
Ettevõtluse baaskursus rühm 256 tundieesti keel-
Ettevõtlusega seotud mõju hindamine ja jätkusuutlikkusega seotud aruandlus
48 tundieesti keel-