Tasuta ESF kursused

Tallinna Majanduskoolis alustavad tasuta täienduskoolitused täiskasvanutele.

Koolituste tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning on suunatud inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks ja rohepöörde toetamiseks.

Koolitusi rahastatakse järgmistest vahenditest:

1. Euroopa Sotsiaalfondi tegevusest „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“ (ESF VÕTI).

ESF VÕTI kursuste alla kuuluvad:

• Digiturvalisus bürootöös
  • Ettevõtluse baaskursus

Koolituste sihtrühm: erialase tasemehariduseta täiskasvanud, keskhariduseta täiskasvanud ja aegunud oskustega elanikkond vanuses 50+.

1. Taaste- ja vastupidavusrahastu investeeringust „Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks“ (RRF ROHE).

RRF ROHE kursuste alla kuuluvad:

• Ettevõtlusega seotud mõju hindamine ja jätkusuutlikkusega seotud aruandlus
  • Kestlik areng ja selle rakendamine organisatsioonis
  • Rohemuutuste juhtimine ja kommunikeerimine

Koolituste sihtrühm: erinevate valdkondade esindajad (nt. finantsjuhid, finantsistid, pearaamatupidajad, personalispetsialistid, büroojuhid, turundusspetsialistid, kommunikatsioonispetsialistid aga ka ettevõtete juhid), kelle töölauale kuuluvad või hakkavad kuuluma jätkusuutlikkusega ja rohepöördega seotud teemad. Kes soovivad teemat paremini tundma õppida, et teadmisi integreerida olemasolevatesse või tulevatesse tööülesannetesse. Koolitusel osalemise eelduseks on vähemalt keskhariduse olemasolu ja huvi roheteemade vastu.

Tasuta kursustel ei saa osaleda kutseõppeasutustes või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased.

Kursused algavad septembris 2024. Kõik kursused toimuvad kontaktõppe vormis Tallinna Majanduskoolis.

Kursustele kandideerimine toimub avalduste alusel ning kuni riikliku koolitustellimuse kohtade täitumiseni.

Sisseastumisavalduse täienduskoolitusele saad esitada siin (LINK).

Täiendav info:

Merike Paat
E-post: merike.paat@tmk.edu.ee

Kursuse nimetusTundide mahtÕppekeelToimumise aeg
Digiturvalisus bürootöös36 tundieesti keelneljapäeviti, alates 05.09.2024 kell 17.30 - 20.40
Ettevõtluse baaskursus rühm 156 tundieesti keelkolmapäeviti, alates 04.09.2024 kell 17.30 - 20.40
Ettevõtluse baaskursus rühm 256 tundieesti keelneljapäeviti, alates 05.09.2024 kell 17.30 - 20.40
Ettevõtlusega seotud mõju hindamine ja jätkusuutlikkusega seotud aruandlus
48 tundieesti keelseptember-detsember 2024, 1 kord nädalas
Kestlik areng ja selle rakendamine organisatsioonis
56 tundieesti keelseptember-detsember 2024, 1 kord nädalas
Rohemuutuste juhtimine ja kommunikeerimine