Tule tööle

Tallinna Majanduskool on nõudlike õppurite ning ettevõtluse, turunduse, finants- ja administratiivala professionaalide kokkupuuteplatvorm, millelt sirguvad omal erialal asendamatud tegijad.

Selleks, et panna edukalt kokku mängima enam kui 2000 õppija karjäärialased ootused ja erialased eesmärgid ning ligi 200 õpetava tegevspetsialisti hinnalised kogemused, on igal inimesel meie organisatsioonis selge roll ja kindel väärtus.

Ei leidnud sobivat konkurssi, aga oled huvitatud õpetamisest või töötamisest Tallinna Majanduskoolis, siis saada oma CV või LinkedIn profiil meie personalispetsialistile, Merike Heide merike.heide@tmk.edu.ee.

Kes on Tallinna Majanduskooli õpetaja?

Oma kogemusi jagavad majanduse, ettevõtluse ja turunduse ainete õpetaja Rain Arro ja õigusainete õpetaja Hille Raud.

Kuula podcasti: Miks õpetada Tallinna Majanduskoolis?

Mida tähendab olla õpetajaks Tallinna Majanduskoolis? Kes on majanduskooli õpetajad oma elukutselt tegelikult ning mida annab majanduskoolis õpetamine?

Podcastis vestlevad Tallinna Majanduskooli õppejuht Allan Kaljakin, turunduse õppetooli juht Triin Rum, administratiivtöö õppetooli juht Kristel Bankier ja ärinduse õppetooli juht Indrek Jänes.