Jõusaal

Tallinna Majanduskooli jõusaal asub B korpuse 0 korrusel.

Jõusaali kasutamine on võimalik järgmistel aegadel:

EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
08:00-09:30TMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajad
09:30-10:00HooldusHooldusHooldusHooldusHooldusHooldus
10:00-16:00TMK õpilased/ kolmandad isikudTMK õpilased/ kolmandad isikudTMK õpilased/ kolmandad isikudTMK õpilased/ kolmandad isikudTMK õpilased/ kolmandad isikudTMK õpilased/ kolmandad isikud
16:00-18:00TMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajadTMK töötajad
18:00-21:00TMK õpilasedTMK õpilasedTMK õpilasedTMK õpilasedTMK õpilasedTMK õpilased

• TMK õpilastel on võimalus õpilaspileti alusel kasutada jõusaali tasuta (avaldust jõusaali kasutamiseks esitada ei ole vaja).
  • Jõusaali võivad kasutada vabade kohtade olemasolul ka kolmandad isikud E-R kella 10:00-16:00, tasudes 1,5 h kasutuskorra eest 5 € raamatukogus (B korpuse 2. korrusel).
  • Jõusaalis treenimiseks registreeritakse kasutaja kooli valvelaua töötaja juures õpilaspileti ettenäitamisel (tasuta kasutus) või isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Jõusaali võib kasutada ainult sportlikes riietes ning puhastes, mitte määrduva tallaga sportlikes vahetusjalanõudes.
  • Pärast inventari kasutamist tuleb see asetada tagasi oma ettenähtud kohtadele.

Palun tutvu kindlasti ka jõusaali kasutamise korraga.

Mõnusat treenimist!