Tasuta täienduskoolituse kursused

Kui Sinu edasiõppimise eesmärgid seonduvad enesearengu või koguni karjääripöördega, siis ootame Sind õppima Tallinna Majanduskooli.

Tallinna Majanduskoolis on lisaks tasemeõppe (1-2,5 aastat) ja jätkuõppe (1 aasta) õppekavadele võimalik valida osalemiseks veel ka erinevate tasuta täienduskoolituse vahel. Täienduskoolituste kogumaht on olenevalt erialast 780-1560 akadeemilist tundi (8-10 kuud).

Kui on soov oma kompetentsi tõsta mõnel täienduskoolituse kursusel, saad seda viimast aastat teha tasuta!

Tallinna Majanduskooli esmane sisseastumine tasuta täienduskoolitustele on selleks aastaks lõppenud!

Nüüd on avatud võimalus kandideerida täiendava vastuvõtu raames veel nendele tasuta täienduskoolitustele, kus on suurim tõenäosus vabale õppekohale õppima pääsemiseks.

Seekord on täiendava vastuvõtu valikus 7 tasuta koolitust, millele vastuvõtt on avatud kuni 11.08.2024 kell 23.59.

Järelevalveametnik

Ekspordispetsialist

Kategooriaspetsialist

Kinnisvaramaakler

Müügijuht

Õigusalane täienduskoolitus ettevõtjatele

Õigusalane täienduskoolitus kohaliku omavalitsuse teenistujatele

Täiendava vastuvõtu raames toimub avalduste esitamine kuni 11.08.2024 elektrooniliselt kooli kodulehel.

Sisseastumisavalduse täienduskoolitusele saad esitada siin (LINK).

Tutvu Tallinna Majanduskooli täienduskoolituse vastuvõtueeskirjaga 2024/2025. õppeaastal.

Tallinna Majanduskoolis on võimalik õppida kaheteistkümnel täienduskoolituse õppekaval:

Kui soovid olla oma valdkonna asendamatu spetsialist, tule kindlasti õppima Tallinna Majanduskooli!

Vastuvõtueeskiri täienduskoolituste kursustele 2023/2024. õppeaastal

2023. aasta sügisel alustanud täienduskoolituste õppetöö läbiviimise info