Täiendkoolitusel omandad teadmised, oskused, hoiakud ja väärtused, mis võimaldavad töötada ning pakkuda assisteerimise teenust distantsilt.
Virtuaalassistendi õppekavale on oodatud õppima kõik, kes töötavad assisteerival ametikohal ning kelle tegevuseks on toetada organisatsiooni juhtimistegevust erinevates tugiprotsessides ning sooviksid omandada lisaoskusi töötamaks virtuaalselt.
Erinevatel teemadel koolitavad Jane Helandi, Emeli Hurt, Janne Kerdo, Marge Litvinova, Gelly Mikko, Rita Murd, Annika Oruaas, Liina Ostumaa, Kaire Parve ja Egle Saska.
Tallinna Majanduskooli sisseastumine tasuta täienduskoolitustele on selleks aastaks lõppenud!
Õppekaval õpingute alustamise tingimus on vähemalt keskhariduse olemasolu. Kursusele registreerides tuleb esitada CV ja portfoolio.
Pane tähele! Portfoolio faili pealkirja tuleb kindlasti märkida oma nimi. Portfoolio esitamine on vajalik kui kandidaati tutvustav taustainfo, kus kandidaat põhjendab oma soovi õppida valitud õppekaval.
Sisseastumiskatseteks on vestlus, mille käigus õpitakse tundma kandidaati, tema sobivust erialale ja õpimotivatsiooni. Õppijate vastuvõtt kursusele toimub vestlusel saadud tulemuse paremusjärjestuse alusel.
Tutvu täienduskoolituse vastuvõtueeskirjaga.
2023/24. õppeaastal alustanud täienduskoolituse õppekava.
EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.