28. Juuni 2023

Õpiamps Tallinna Majanduskoolist

2023. aastal tähistab Tallinna Majanduskool juba oma 117. sünnipäeva, olles vanim kutseõppeasutus Eestis. Pika ja väärika tegutsemisloo tulemusena on koolil ligikaudu 30 000 vilistlast, valdkonna tipptegijaist koosnev õpetajaskond ja usaldusväärne maine tööandjate seas.

Kui Sinu edasiõppimise eesmärgid seonduvad enesearengu või koguni karjääripöördega, siis ootame Sind õppima Tallinna Majanduskooli. Muutused algavad valikutest ja eesmärkide saavutamiseks on tark asuda nutikaid ja hästi kaalutletud valikuid tegema juba täna!

Tallinna Majanduskoolist leiad laia valiku erinevaid õppekavasid ja täienduskoolitusi.

Vali väiksemate õpiampsudena uuel õppeaastal kümne tasuta erialase täienduskoolituse seast just endale sobivaim:

Vastuvõtt tasuta täienduskoolitustele toimub infosüsteemi Juhan kaudu ajavahemikul 01.06.–04.08.2023.

Esita avaldus:

Tule õppima ja anna endale võimalus teha oma elus just neid karjäärivalikuid, mida ise soovid!