Õppurite saavutused

2017. aastal
Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus “Noor Meister 2017” raames

Dokumendihalduse I koht – Liisi Komp
Keelekasutus I koht- Regina Tsarenko
Avalik esinemine I koht – võistkond, kuhu kuulusid Liisi Komp, Regina Tsarenko, Raili Tiits
Vabariiklik raamatupidajate kutsemeistrivõistlus “Noor Meister 2017” raames
III koht – Kaisa Pihor
Meeskondlik ärinduse spetslalistide kutsevõistlus “Noor Meister 2017” raames
IV koht – turunduse eriala esimese kursuse (TU16) võistkond, kuhu kuulusid Arabella Veskis, Merit Ausmeel, Martin Raudnagel ja Vitali Nikolajev

 


2015-2016

2016. aastal
Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2016“
I koht – turunduse eriala esimese kursuse (TU15) võistkond, kuhu kuulusid Annika Saar, Luigi Mälk, Meriliis Krais ja Piia-Mai Kasemaa

2015. aastal
Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus “Tippsekretär 2015”
I koht – Tairi Rohtsalu
II koht – Eve Kaldmäe
III koht – Maria-Birgitta Hallaste
IV koht – Pille-Riin Jakobson.

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus
III koht – Maris Sutri

Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2015“
I koht – Maiken Vuks, Jaan Miikael Rääts, Kadri Tõrva ja Liisi Tamra

Arvestusalaste uurimistööde konkursil eriauhinna võitja – Jaana Saluste


2013-2014

2014. aastal
Kutsevõistlusel “Tippsekretär 2014”
II koht
Eesti Maksumaksjate Liidu majandusvaldkonna lõputööde konkurss
II koht – Carina Helimets
III koht – Eveli Stachelstrauch

2013. aastal
Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2013“ Tallinna Majanduskoolis mais 2013
I koht – võistkond koosseisus Rain Järv, Esta Rahno, Krista Rattus ja Karin Kirst (kõik õpperühmast VE1291)
Juhendaja Heli Rannik

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Pärnumaa Kutsehariduskeskuses märtsis 2013
II koht – Aira Viires
Juhendaja Aime Põlluvee-Juurik

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2013“ Tartu Kutsehariduskeskuses aprillis 2013
III koht – Kristiina Tarumann
Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend


2011-2012

2012. aastal
Meeskondlik kutsemeistrivõistlus „Äripäevad 2012“ Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis märtsis 2012
I koht – võistkond koosseisus Hanna Villberg, Miina Pisa, Timo Kukk, Risto Kriik
Juhendaja Helle Liblik

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Haapsalu Kutsehariduskeskuses aprillis 2012
II koht – Kertu Nool
Juhendaja Aime Põlluvee-Juurik

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2012“ Haapsalu Kutsehariduskeskuses aprillis 2012
III koht – Jane Tedremaa
Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend

2012. aasta maksundusalaste uurimistööde vabariiklik konkurss (korraldajaks Eesti Maksumaksjate Liit) majanduserialade bakalaureuse- ja lõputööde valdkonnas
II koht – Olga Tšernikova
Juhendaja Egon Veermäe

Eesti Raamatupidajate Kogu poolt 2012. aastal välja kuulutatud arvestusalasteuurimistööde konkurss
Preemia parima arvestusalase uurimistöö eest lõpu- ja bakalaureusetööde kategoorias – Kristi Paavel
Juhendaja Nele Valkenklau

Märtsis 2012 selgus konkursi „Tallinna parim teenindaja 2012“ ja „Eesti parim teenindaja“ võitja.
Selleks osutus meie kooli panganduse eriala lõpetanu Kristiina Timošina, kes töötab Swedbankis.

2011. aastal
Märtsis 2011 selgus konkursi „Tallinna parim teenindaja 2011“ võitja.
Selleks osutus meie kooli sekretäritöö I kursuse õpilane Triinu Maksim, kes töötab õppimise kõrvalt ASis Hansabuss.
Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis märtsis 2011:
III koht – Mari-Liis Heidmets
IV koht – Maret Rebase
VIII koht – Tiia Vall
Juhendajad Ene Altpere ja Aime Põlluvee-Juurik
Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2011. a ” Pärnu Kutsehariduskeskuses aprillis 2011. a
I koht – Triinu Maksim
II koht – Tiina Tell
VII koht – Carolyna Maidla
Juhendajad Anne Ilp ja Ester Raiend


2009-2010

2010. aastal
Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis märtsis 2010
III koht – Kadri Prants
Juhendajad Evi Kikas ja Aime Põlluvee- Juurik
Meeskondlik kutsemeistrivõistlus „Äripäevad 2010“ Pärnumaa Kutsehariduskeskuses märtsis 2010
I koht teoorias – võistkond koosseisus Toorion Ojaperv, Siim-Kaarel Saluri, Stina Parts, Kadri Nurk; Helena Volkova
Juhendaja Heli Rannik
Eesti Raamatupidajate Kogu juhatatuse 29.04.2010 välja kuulutatud majandusarvestusalaste kirjalike tööde konkurss
II koht – Jekaterina Borolina, juhendaja Viktor Arhipov
2010. aasta sügisel toimunud sõnavõistluse Sõnaus õnnestumisse olulise panuse andmise eest (koolipoolne organisaator õpetaja Kristina Kask) tänas Vabariigi President meie kooli tänukirjaga.

2009. aastal
Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2009” Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis aprillis 2009
I koht – Kadri Sild
II koht – Marie Ustav
Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja Riin Seema
Juhtimise ja halduse õppevaldkonna õppurite meeskondlik kutsevõistlus VII äripäevade raames Kuressaare Ametikoolis aprillis 2009
I koht turunduses, juhtimises, õigusõpetuses, majandusarvestuses, vene keeles, inglise keeles ja II koht klienditeeninduse situatsiooni lahendamises ja esinemises – võistkonnad koosseisus Triin Jõeots, Angeelika Kasemets, Evar Kask, Helen Kask, Krista Keelmann, Anna Kuusk, Karin Põlluste, Raili Rebas, Anne Urban, Marliis Veermaa
Juhendaja Heli Rannik
Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolis mais 2009
III koht – võistkond koosseisus Kairi Leppenen, Kadri Maripuu, Julia Sarmina
Juhendajad Ene Altpere ja Aime Põlluvee-Juurik


2007-2008

2008. aastal
Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus “Tippsekretär 2008” Tartus aprillis 2008
I koht – Helen Vaht
II koht – Krista Kukkur
III koht – Kätlin Murel
IV koht – Triin Ilves
VII koht – Kerli Repson
Võistkonna juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja Janne Kerdo
Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Narva Kutseõppekeskuses mais 2008
I koht – Aivar Tarro
II koht – Erle Kivisoo
V–VII koht -Helen Eriksoo, Krete Plangi
Võistkonna juhendajad Ene Altpere, Helvi Adama ja Monika Nikitina–Kalamäe
“Rahvusvaheline ettevõtluskonverents 2008” Lääne-Virumaa Kõrgkoolis märtsis 2008
I koht üldkokkuvõttes ja I koht parima idee kategoorias – võistkond koosseisus Igor Dobroljubski, Angelina Kotenko, Ingrid Lehismets, Lisett Reisel, Anna Bõstrova ja Kersti Valdmann. Nendele läks ka innovatsioonipreemia
IV koht üldkokkuvõttes – võistkond koosseisus Piret Papper, Indrek Hubel, Anneli Roots, Everin Petrov, Kaspar Kaur, Geidi Haljaste
Võistkondade juhendaja Krista Luhats
III ülevabariiklik juhtimise ja halduse õppevaldkonna õppurite meeskondlik kutsevõistlus Võrumaa Kutsehariduskeskuses aprillis 2008
IV koht üldkokkuvõttes ja I koht teoreetilises osas turunduse valdkonnas ja inglise keele oskuses, II koht õigusteadmiste vallas – võistkond koosseisus Triin Jõeots, Helen Kask, Krista Keelmann, Marina Kuklina, Anna Kuusk
Võistkonna juhendaja Heli Rannik
IT õppurite kutsevõistlus Robotexil Tallinna Tehnikaülikoolis detsembris 2008
I koht – võistkond koosseisus Tanel Unt ja Riho Peterson
Võistkonna juhendaja Aare Klooster
Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse väljakuulutatud noorte majandusarvestusalaste kirjalike tööde konkurss 2008
II koht – Annika Päri, juhendaja Merle Vacker
III koht – Merili Õismaa, juhendaja Monika Nikitina-Kalamäe

2007. aastal
Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Haapsalu Kutsehariduskeskuses mais 2007
I koht – Annika Päri
II koht – Janika Aule
IV koht – Merili Õismaa
Võistkonna juhendaja Monika Nikitina – Kalamäe
Vabariiklik sekretäritöö eriala kutsevõistlus “Tippsekretär 2007” Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis mais 2007
I koht – Jane Vogt
III koht – Älis Kropatšjov
V koht – Salme Kuusik
VI koht – Kristi Kaljula
Võistkonna juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja Lea Koldmets
Ettevõtluskonkurss 2007 Tallinna Majanduskoolis mais 2007
I koht – võistkond koosseisus Jaanika Ale, Anu Lember, Annika Päri, Katrin Õunroos
II koht – võistkond koosseisus Jana Koval, Aire Suurhans, Kätlin Ojamaa
Parimaks juhendajaks tunnistati meie kooli õpetaja Krista Luhats
Eesti üliõpilaste diplomi- ja bakalaureusetööde konkursi finaal „ Parim potentsiaal personalijuhtimises“ Tartus 2007
nominent Olga Fjodorova – „ Kinnisvaramaaklerite voolavuse põhjused kinnisvarabüroo Uus Maa näitel“ , juhendaja Maria Kütt
Infotehnoloogiaalane kutsemeisterlikkuse võistlus noortemessil „Teeviit 2007“ novembris 2007
II koht – võistkond koosseisus Riho Peterson, Armin Salumaa, Andrus Mõts, Kristjan Kukk
Võistkonna juhendajad Aare Klooster ja Heikki Eljas