Ärikorralduse õpilane Joanna

Tore näha, et kooliperes saavad vahel kokku ka päris pered.?
Nemad on säravad, häid mõtteid ja tegusid täis õed Ella ja Joanna Käi.
Ella õigusassistendi õpingud on jõudnud juba lõpusirgele ? ja nüüdseks juhib ta rahvusvahelise põllumajandustarkvara Eesti turgu. Ella õel Joannal on aga üks aasta veel jäänud ärikorralduse spetsialisti erialal õppida.

Küsisime Joanna käest, kuidas õed Majanduskooli sattusid: “Võtsin peale keskkooli aja maha, et reisida, töötada ja enda tulevikusoove kaardistada. Kui õel juba teise õppeaasta algus enam kaugel ei olnud, jõudsin otsuseni, et soovin õppida ärikorraldust. Variante oli mitmeid, kuid TMK osutus valituks tänu oma tugevale õppekavale ja reaalsete kogemustega õppejõududele.” Joanna sõnul jõudis Ella meile oma isa soovitustel ja kuna koolis oli vaja käia Tartust, sobis sessioonõpe nagu valatult.

Tore kuulda, et Ellal ja Joannal on tahtmine koolis kogetut ka oma töösse rakendada. Joanna rääkis meile: “Minu soov on alati olnud jätta endast maailm maha etemana, kui see oli enne mind. Üks suurimaid unistusi, mille loodan TMK-st saadud teadmistega ka ellu viia, on avada hüljatud või halvasti koheldud mets-, farmi- ja koduloomade sanctuary. Ju oleme alati olnud üks paras paar maailmaparandajaid.” Nimelt Ella eesmärgiks on oma meeskonnaga maailma muuta. ?

Olgugi et Ella tahtis lapsena hoopis näitlejaks saada, on meil heameel, et nad meile õppima jõudsid. ?Ja loodame, et vähemalt mõned soovid ja unistused said ka siin täidetud.