Aasta kolleeg 2020 – õppetöökoordinaator Triin Sild

Teeme tutvust meie õppetöökoordinaatori Triin Sillaga, kes valiti Tallinna Majanduskooli töötajate poolt aasta kolleegiks 2020! Teda innustab teadmine, et saab panustada õppetöö toimimisse. Millega Triinule aga vabal ajal tegeleda meeldib? Uurime lähemalt.

Millega tegeled Tallinna Majanduskoolis?

Tallinna Majanduskoolis tegelen nii õpilaste kui õpetajate abistamisega, õppetöö koordineerimisega. Suvel on meie kui õppetöökoordinaatorite tööks tegeleda uute õpilaste vastuvõtuga. Siis on vajalik olla abiks nii õpilaskandidaatide avalduste esitamisel, vastuvõtueksamitel ja muude tegemistega. Samuti olen aeg-ajalt vajadusel ka raamatukogus abistamas ja asendamas. Varsti hakkan Tallinna Majanduskoolis peamiselt tegelema videoülekannetega, mis on praegusel ajal väga suureks väljakutseks.

Kuidas sellesse kooli jõudsid?

2015. aastal otsiti õppetöökoordinaatorit ning otsustasin kandideerida. Olin juba varem teadlik sellest, et Tallinna Majanduskool on koolina väga hinnatud. See oli ka põhjus, miks soovisin siia tööle tulla – mind innustas teadmine, et saan panustada õppetöö toimimisse.

Mis on Sinu töö juures see miski, mis paneb jätkuvalt silma särama ja miks just majanduskoolis?

Mulle meeldib inimestega suhelda ning teadmine, et kui keegi pöördub mõne küsimusega minu poole, saan teda ka aidata. Inimesed ongi Tallinna Majanduskooli väärtus. Tean, et see, mis me siin teeme on suure väärtusega ning annab lõpetajale kaasa suure teadmiste ja kogemuste pagasi.

Kellel soovitaksid majanduskooli õppima tulla?

Majanduskooli õppijal ei ole profiili. Meil õpivad väga erinevatel aladel ja vanuses inimesed. Seetõttu arvan, et kõik, kes leiavad, et neil on vaja midagi juurde õppida sobivad meile õppima.

Millega lisaks siin toimetamisele veel tegeled? On Sul põnevaid hobisid?

Vabadel hetkedel käin koeraga jalutamas. Soojemal ajal tegelen ka geopeitusega, mis on viinud mind väga huvitavatesse ja teistsugustesse kohtadesse.

Kelleks unistasid lapsena saada?

Juuksuriks ja õpetajaks.