9. September 2024

Tule õpi digiturundusspetsialistiks!

Sügisel alustab Tallinna Majanduskoolis uus digiturundusspetsialisti tasuta täienduskoolitus, mis keskendub eelkõige digiturunduse tehnilisele poolele. Koolituse käigus saab selgeks Meta ja Google reklaamide eesmärgipärane seadistamine, analüüsimine ja optimeerimine, veebianalüütika kasutamine ning SEO rakendamine soovitud tulemuste saavutamiseks. Digiturundusspetsialisti täienduskoolitusel on õpingute alustamise tingimuseks vähemalt keskhariduse olemasolu ning baasteadmised turundusest.

Koolitus on suunatud eelkõige neile, kelle töölaual on turunduse-ja veebimüügiga seotud tegevused ning kes soovivad enda turundusalast kompetentsi tõsta digiturundusalaste teadmiste ja oskuste võrra.

Digiturundusspetsialisti õppekava töötasid välja Mediabrands Digitali tehniline juht Harlis Velk, Grünfini turundus-ja partnerlussuhete juht Ave Annuk ning Tallinna Majanduskooli turunduse õppetooli juht Triin Rum.

Avaldusi ootame kuni 22.09.2024.

Täpsema info, avalduse esitamise lingi ja õppekava leiate siit (LINK).