EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.
Majanduskoolis õpid korraldama ostu- ja hanketoiminguid arvestades ettevõtte olemust. Teeme Sulle selgeks olulised regulatsioonid. Kuna oled meeskonnas oluline, siis aitame Sul saada paremaks meeskonnamängijaks ja õpid meiega koos kasutama vajalikke tehnoloogilisi vahendeid.
Kooli lõpetanuna oskad juhtida töörühmasid ning võtta vastutust hangete läbiviimise eest. Oled suurepärane enda suulises- ja kirjalikus väljendusoskuses. Loomulikult oled ka väga täpne, sest seda ju ostu- ja hankespetsialistilt oodatakse.
Ostu- ja hankespetsialistiks saad õppida kui oled saanud kutsehariduse transpordi ja logistika või ärinduse, halduse alal.
Pane tähele! Samuti saad õppima tulla, kui oled vastavad kompetentsid omandanud töö käigus.
Õppekava peamised ainemoodulid:
Valikõpingud:
Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega VÕTA.
Praktika maht on 18 EKAPit.
Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri
Ostu-ja hankespetsialisti erialale saad õppima asuda siis, kui oled omandanud vähemalt 4. kvalifikatsioonitaseme kutse järgmistel kutsealade: transport ja logistika ning ärindus, haldus.
Pane tähele! Kui Sa ei ole eelnevalt nimetatud erialade kutset omandanud, siis saad õppima asuda, kui oled vastavad kompetentsid omandanud töö käigus.
Sisseastumiseks on vajalik esitada eelneva hariduse tõend ning portfoolio, mis kinnitab Sinu omandatud oskusi ja vastavalt vastuvõtueeskirjas toodud lisadokumendid (lk 11).
Loe lisa vastuvõtueeskirjast.
Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri 2024/2025. õppeaastal
Miks tulin õppima ostu- ja hankespetsialistiks
Triin Sõstar: Maailmas toimuv seab ostujuhtidele väljakutseid
Miks tulla õppima ostu- ja hankespetsialistiks?