9. Detsember 2022

Raamatupidamise algkursus alustab juba 06.02.2023

Tallinna Majanduskooli missioon on olla usaldusväärne koostööpartner nii elukestvaks õppeks kui ka arendusprojektideks ärinduse ja halduse valdkonnas.

Oleme haridusmaastikul tuntud ja tunnustatud tegijad ning meie õpetajad on oma ala hinnatud spetsialistid.

Tallinna Majanduskool ootab Sind osalema tasulisel kursusel “Raamatupidamise algkursus

Kursusele on oodatud kõik, kes tunnevad huvi ja praktilist vajadust hakata tegelema raamatupidamisega, aga puuduvad eelnevad kokkupuuted raamatupidamise valdkonnaga.

Kursuse eesmärgiks on anda Sulle teadmisi raamatupidamise põhitõdedest ja terminoloogiast, et suudaksid kajastada dokumentide alusel majandusüksuse lihtsamaid, igapäevase rutiinse äritegevuse käigus toimunud majandussündmusi.

Kursus on oma iseloomult väga praktiline ning kõike õpitut kinnistatakse praktiliste ülesannete lahendamisega nii koolitusel kui iseseisvalt.

Täpsemalt saab koolitusest lugeda siit.

Tallinna Majanduskool on Eesti Töötukassa koolituspartner.