17. Mai 2022

Oskuste ÖÖ Tallinna Majanduskoolis

16.–20. maini peetakse kogu Euroopa Liidus Euroopa kutseoskuste nädalat, mil toimuvad erinevad kutseharidusele ja kutseõppele pühendatud üritused kõikjal Euroopa Liidus. Ka Eesti kutseharidusasutused pakuvad sel päeval erinevaid uusi teadmisi ja oskusi andvaid tegevusi/koolitusi/töötubasid.

Oskuste ÖÖ raames toimub 19. mail Tallinna Majanduskoolis tasuta fotokoolitus ja avalik videopodcast-i esitlus teemal “Õigusalane täienduskoolitus ettevõtjatele”.

Tasuta fotokoolitus toimub Tallinna Majanduskooli fotostuudios aadressil A. H. Tammsaare 147, Tallinn. 19. mail kell 16.30 – 18.30.

Koolituse käigus korratakse üle fotograafia põhitõed. Saad teada, kuidas oma kaamerat juhtida ning kuidas luua stuudios loomulik valguskeskkond, kasutades ühe ja kahe välguga lahendusi.

Koolitus sobib kõikidele hobifotograafidele, kes soovivad täiendada oma oskusi ja teadmisi valgustamise valdkonnas. Hea, kui Sul on kaasa võtta oma kaamera!

Koolitaja: Petri Hütt

Kuna koolituskohtade arv on piiratud, on vajalik eelregistreerimine! Kinnitame koolituskoha eraldi e-kirjaga! (Koolitusele registreerimine on lõppenud).

Avalik videopodcast teemal “Õigusalane täienduskoolitus ettevõtjatele”.

Kohtutäitur Risto Sepp keskendub oma ettekandes teemadele:

• Muudkui lubab ja lubab, aga ära ei maksa.
  • Jälle see kohtutäituri töötasu arest!
  • Mul tõesti ei ole hetkel maksta, kas parem oleks kohtutäituri kiri vastu võtta või mitte…

Need ja paljud teised nüansirikkad ning vajalikud teadmised koos praktiliste näidete ja lahendustega saavad huvilistele selgeks juba uuel õppeaastal, mil algab aastane tasuta õigusalane täienduskoolitus ettevõtjatele. Tutvu lähemalt ka sügisel algava uue täienduskoolituse õppekavaga.

Vaata videopodcasti Tallinna Majanduskooli Youtube kanalilt.