16. September 2020

E-kursus: Korteriühistu raamatupidamine Merit Aktivaga

Tallinna Majanduskool kutsub kõiki korteriühistu raamatupidamisest huvitatuid osalema tasulisel e-kursusel, mis kestab 29.09.-29.10.2020.

Kursuse kogumaht on 26 akadeemilist tundi.
Kursuse maksumus on 90 eurot.
Registreeru kursusele hiljemalt 27. septembril.
E-kursus toimub Moodle-is ja Merit Aktiva veebiprogrammis (tasuta versioon).
Grupi suurus: 12 inimest.

Kursus on mõeldud neile, kes:

vajavad praktilist kogemust väikese korteriühistu tekkepõhise raamatupidamise korraldamiseks Merit Aktivaga.

Peale kursuse läbimist oskad:

• dokumentide alusel kajastada tekkepõhiselt toimunud majandustehinguid
  • kasutada omandatud teadmisi raamatupidamise korraldamiseks korteriühistu eriseadistusega pilvetarkvaras Merit Aktiva
  • koostada raamatupidamise programmis aruandeid, et oleks tagatud olulise info saamine finantsseisundist ja -tulemusest
  • mõistad majandusaasta aruande esitamise nõudeid

Koolitaja: Evi Kikas on lõpetanud 2007. aastal Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkooli raamatupidamise eriala rakenduskõrgharidusõppe ja Tallinna Ülikooli kutsepedagoogika täiendkoolituse. Pikaajaline töökogemus raamatupidajana aastast 1979, majandustarkvara Merit erinevate versioonidega aastast 1994. Raamatupidamise ainete lektori ja koolitajana töötanud alates 2004. a. s.h õpetajana Tallinna Majanduskoolis aastatel 2008-2013. Alates 2016. aastast Tallinna Majanduskoolis täiskasvanute täienduskoolituse koolitaja ja 2019. aastast e-kursuste koolitaja.

Kui Sind teema kõnetab, loe õppe sisust lähemalt ja registreeri ennast e-kursusele hiljemalt 27. septembril: https://bit.ly/3hElGNY