EKAP on Eesti kutsehariduse ainepunkt. 1 EKAP vastab 26 tunnile tööle ehk ühele nädalale õppuri tööle, millesse on arvestatud kontaktõpe, iseseisev töö, praktika ja e-õpe ning teadmiste kontroll.
Majanduskoolis õpid Sa iseseisvalt töötama nii numbrite kui dokumentidega. Sa õpid tundma tööturgu, selle alusel koostama personalistrateegiaid ning neid ellu viima, sh ametikohti hindama, töötajaid värbama, hindama ja arendama. Koolis omandad vajalikud majandus- ja maksuarvestuse põhimõtted ning personaliuuringute läbiviimise oskused.
Peale kooli lõpetamist saad Sa töötada eripalgelistes ettevõtetes, kuna omad üldist arusaama kõikidest personalijuhtimise töövaldkondadest ja nende omavahelistest seostest, seejuures tunned hästi vähemalt ühte kitsamat personalitöö valdkonda. Olenevalt ettevõttest töötad kas iseseivalt või personaliosakonnas. Sa aitad siduda organisatsioonis töötavad inimesed ühtseks hästitöötavaks kolleegiumiks.
Pane tähele! 2024/25. õppeaastal avame ühe õpperühma ka sessioonõppes. T
Õppekava põhiõpingute moodulid:
Valikõpingud:
Personalispetsialistide kutsestandard
Personalispetsialisti õppekava ja rakenduskava 2021. aastal ja varem sisseastunutele.
Tutvu ka varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise võimalusega VÕTA.
Praktika maht kahe õppeaasta peale kokku on 36 EKAPit. I õppeaastal 14 EKAPit ja II õppeaastal 22 EKAPit.
Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri
Tallinna Majanduskooli praktikakorralduse eeskiri 2024/2025. õppeaastal
Sisseastumisel arvestatakse vestluse tulemust. Vestluse käigus õpitakse tundma kandidaati, tema sobivust erialale ja õpimotivatsiooni.
Loe lisa vastuvõtueeskirjast.