24. Mai 2024

Turundus Taskus #15 I Kuidas Instagramis jõuda tuhande jälgijani sentigi reklaamile kulutamata?

Uus Turundus Taskus saade on kuulamiseks üleval Tallinna Majanduskooli Youtube ja Spotify kanalil!

Saatekülaline Rio-Steffi Plaaser on ettevõtja ja Tallinna Majanduskooli sotsiaalmeedia spetsialisti eriala vilistlane. Õpingute ajal hakkas Rio-Steffi Instagrami kohta rohkem uurima, inspireerus sellest platvormist ning on kolm aastat hiljem ise Instagrami ekspert ja koolitaja.

Kuula saadet, et saada teada millised on kasulikud tekstilised ja visuaalsed konksud, mis inimese postituse juures hoiavad, kuidas Instagrami kontot otsingule optimeerida ning milliseid lugusid Instagramis persoonibrändi ehitades rääkida.

Saadet juhib turunduse õppetooli juht Triin Rum.

Rio-Steffi tegemistega saad kursis olla tema Instagrami kanali kaudu.