31. Jaanuar 2020

Tunnusta praktikajuhendajat!

Kas teadsid, et Tallinna Majanduskooli kõige aktiivsemad praktikapartnerid on viimasel paaril õppeaastal olnud sellised suurettevõtted nagu ABB, Swedbank ja Telia Eesti? Samuti oleme saanud ülimalt positiivset tagasisidet mitmete väikeettevõtete kohta, kus õpilased on praktikaga väga rahule jäänud.

Majanduskool kutsub õppijaid üles esitama tunnustamiseks kõiki suurepäraseid praktikajuhendajaid,  kes on panustanud praktikaperioodil juhendamisse enam kui vaid juhendis ettenähtu ning on innustanud ja inspireerinud meie õppijaid saamaks heast suurepäraseks.

Silmapaistvaid juhendajaid saab esitada nii käesoleva kui ka eelnevate aastate praktikate kohta. Tunnustamiseks võib esitada ka mitu praktikajuhendajat.

Täida ankeet juba täna ning tunnusta oma praktikajuhendajat antud panuse eest Sinu karjäärikujundusse!

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 1. juuni 2020.
Praktikajuhendajate tänusündmus toimub sügisel, kuhu oled koos enda poolt esitatud praktikajuhendajaga kutsutud!