27. Detsember 2021

Tunnusta praktikajuhendajat ja vaata, kes olid TMK populaarseimad praktikapartnerid aastal 2021

Head õppijad, kutsume teid üles esitama oma silmapaistvaid praktikajuhendajaid tunnustamiseks!

Tegime kokkuvõtted eelmisel õppeaastal sooritatud praktikatest. Praktikaettevõtete poolt antud tagasiside on kirjutatud väga positiivses võtmes ja tekitab tunde, et kõik meie õppijad ongi suurepärased: asjalikud, heade teoreetiliste teadmistega, hea analüüsi- ja väljendusoskusega, huvituvad süvitsi ettevõtte teemadest, õpivad kiiresti, kohanevad hästi ja kiiresti praeguste muutlike oludega ettevõtte igapäevategevustes.

Ettevõte, kus meie õppijaid 2020/2021. õppeaastal kõige enam praktikat sooritasid, oli taas ABB AS. 17 raamatupidaja, personalispetsialisti, kvaliteedispetsialisti, meeskonnajuhi ja sekretäri eriala praktikat sooritati seal. Populaarsed praktikaettevõtted olid ka Elisa Eesti AS, Alexela AS, Eesti Kaitsevägi,  SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tööinspektsioon, Swedbank ja SOL Baltics OÜ.

Käesolev õppeaasta on kolmas, mil soovime tunnustada ja tänada praktikaettevõtetes ja –organisatsioonides töötavaid praktikajuhendajaid, kes on panustanud praktikaperioodil teie juhendamisse ning on teid innustanud ja inspireerinud saamaks heast suurepäraseks.

Kui oled sooritanud praktika või veel praktikat läbimas ning leiad, et Sinu ettevõttepoolne praktikajuhendaja vääriks tehtud töö eest tunnustust, anna meile palun temast teada ja täida ankeet! Tunnustamiseks võib esitada ka mitu praktikajuhendajat.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 31. mai 2022.

Tunnusta oma praktikajuhendajat antud panuse eest Sinu karjäärikujundusse!