6. Aprill 2023

Tule osale virtuaalsel töö- ja karjäärimessil

Tallinna Majanduskool võtab osa 11.-14.04.2023 toimuvast virtuaalsest töö- ja karjäärimessist, mida korraldab Töötukassa Karjäärikeskus.

Messil osalejatel on võimalus tutvuda kutse- ja kõrgkoolide õppimisvõimalustega üle Eesti, saada ideid ja nippe karjäärivalikuteks ning osaleda kaasavates töötubades.

Mess on kõigile osalejatele tasuta ning toimub aadressil www.toomess.ee

Töötuba: E-maili turunduse head ja vead.

E-maili turundus on TOP3 turunduskanal. Uurime, millised on e-maili turunduse võimalused ja milles tihti ka eksitakse.

Töötoa viib läbi Tallinna Majanduskooli turundusstrateegia õpetaja, Estonia Spa Hotels AS turundusjuht Triin Lorents.

Osale 12. aprillil kell 13.00 toimuvas töötoas siin.

Infotund: Tule õpi Tallinna Majanduskoolis jätkusuutlikkuse spetsialistiks.

Tallinna Majanduskoolis saad sügisest asuda õppima uuele jätkusuutlikkuse spetsialisti eriala täienduskoolitusele. Infotunnis saad ülevaate jätkusuutlikkuse spetsialisti õppekavast, õpingute mahust ja sisseastumistingimustest.

Infotunni viib läbi Tallinna Majanduskooli turunduse õppetooli juht Triin Rum.

Osale 11. aprillil kell 19.00 toimuvas infotunnis siin.

Osale 12. aprillil kell 10.00 toimuvas infotunnis siin.

Töötuba: 5 tegevust, mida sotsiaalmeedias reklaamides peaksid kindlasti tegema?

Tule õpi Tallinna Majanduskoolis sotsiaalmeedia spetsialistiks. Töötoas saad ülevaate viiest tegevusest, mida sotsiaalmeedias reklaamides kindlasti tegema peaksid. Samuti saad aimu sellest, kuidas Tallinna Majanduskoolis õppetöö käib.

Töötoa viib läbi Tallinna Majanduskooli sotsiaalmeedia spetsialisti eriala õpetaja Veiko Ristissaar.

Osale 11. aprillil kell 18.00 toimuvas töötoas siin.

Osale 14. aprillil kell 15.00 toimuvas töötoas siin.

Infotund: Tule õpi Tallinna Majanduskoolis sündmusturunduse projektijuhiks

Tallinna Majanduskoolis saad sügisest asuda õppima sündmusturunduse projektijuhi täienduskoolitusele. Infotunnis saad ülevaate õppekavast, õpingute mahust ja sisseastumistingimustest.

Infotunni viib läbi Tallinna Majanduskooli turunduse õppetooli juht Triin Rum

Osale 12. aprillil kell 16.00 toimuvas infotunnis siin.

Infotund: “Tule õpi Tallinna Majanduskoolis kommunikatsioonispetsialistiks”

Tallinna Majanduskoolis saad sügisest asuda õppima uuele kommunikatsioonispetsialisti eriala täienduskoolitusele. Infoloengus saad ülevaate kommunikatsioonispetsialisti õppekavast, õpingute mahust ja sisseastumistingimustest. Infotunni viib läbi Tallinna Majanduskooli turunduse õppetooli juht Triin Rum.

Osale 11. aprillil kell 10.00 toimuvas infotunnis siin.

Osale 13. aprillil kell 19.00 toimuvas infotunnis siin.

Infotund: Tallinna Majanduskooli ärinduse õppetooli infotund.

Kui oled mõelnud edasiõppimisele ning tunned huvi selliste õppekavade osas nagu ärikorraldus, projektijuhtimine, müügijuhtimine, kategooriaspetsialist, ekspordispetsialist või hoopis väikeettevõtlus, siis tule ja vestleme.

Infotunni viib läbi Tallinna Majanduskooli ärinduse õppetooli juht Indrek Jänes.

Osale 11. aprillil kell 10.00 toimuvas infotunnis siin.

Osale 12. aprillil kell 10.00 toimuvas infotunnis siin.

Osale 13. aprillil kell 10.00 toimuvas infotunnis siin.

Infotund: Sekretär – laiahaardelisem amet!

Kui Sulle meeldib mitmekesine töö, olla toeks oma kollegidele, klientidele, suhelda, erinevaid lahendusi otsida, siis see infotund on just Sulle! Infotunnis saad teada sekretäri ameti võludest ja õpime koostama ühte korrektset e-kirja. Oled oodatud!

Infotunni viib läbi Tallinna Majanduskooli sekretäri õppekava arendaja ja õpetaj aning Eesti Juhi Abi Ühingu juhatuse esimees Janne Kerdo.

Osale 13. aprillil kell 11.00 toimuvas infotunnis  siin.

Osale 13. aprillil kell 13.00 toimuvas infotunnis siin.

Infotund: Tallinna Majanduskooli administratiivtöö valdkond.

Kas soovid saada raamatupidajaks, sekretäriks, õigusassistendiks, kinnisvaramaakleriks või hoopis vajad täienduskoolitust õiguse valdkonnas? Koos valdkonna spetsialistidega tutvustame erialasid ja õppimisvõimalusi Tallinna Majanduskoolis. Tule kuula, mida majanduskoolis on võimalik õppida ja leia endale uus eriala või vajalik täienduskoolitus.

Infotunni viivad läbi Tallinna Majanduskooli administratiivtöö õppetooli juht Kristel Bankier ja õpetajad Hille Raud ja Janne Kerdo.

Osale 13. aprillil kell 19.00 toimuvas infotunnis siin.