9. Juuni 2022

Tööpakkumine: turunduse õppetooli juht

Tallinna Majanduskool on nõudlike õppurite ning ettevõtluse, turunduse, finants- ja administratiivala professionaalide kokkupuuteplatvorm, millelt sirguvad omal erialal asendamatud tegijad.

Selleks, et panna edukalt kokku mängima enam kui 1600 õppija karjäärialased ootused ja erialased eesmärgid ning enam kui 200 õpetava tegevspetsialisti hinnalised kogemused, on igal inimesel meie organisatsioonis selge roll ja kindel väärtus.

Tallinna Majanduskoolis õpetatakse erialasid, mis on hetkel jaotatud kahe õppetooli vahel: ärinduse õppetool ning administratiivtöö õppetool. Et aga suurima valdkonnana turunduse ja reklaamiga seotud erialad saaks parimal võimalikul moel eestveetud, on loomisel ka kolmas, turunduse õppetool, millel otsimegi eestvedajat.

Turunduse õppetooli juht

on pühendunud professionaal, kelle peamisteks tööülesanneteks on õppekavade arendus ja õppekava meeskondade töö juhtimine, koostöö korraldamine tööandjate ja erialaliitudega ning õpilaste toetamine (turundusspetsialisti, sotsiaalmeedia spetsialisti, e-turundusspetsialisti ja sündmusturunduse projektijuhi õppekavad).

Ootused Sinule

• Kõrgharidus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus