12. Oktoober 2022

Tööpakkumine IT spetsialistile

Tallinna Majanduskool on nõudlike õppurite ning ärinduse, halduse ja administratiivala professionaalide kokkupuuteplatvorm, millelt sirguvad omal erialal asendamatud tegijad.

Selleks, et panna edukalt kokku mängima enam kui 1800 õppija karjäärialased ootused ja erialased eesmärgid ning enam kui 150 õpetava tegevspetsialisti hinnalised kogemused, on igal inimesel meie organisatsioonis selge roll ja kindel väärtus.

Täna on sellest hästi toimivast masinavärgist puudu üks meie jaoks hindamatult oluline meeskonnaliige –

IT spetsialist

Ootame oma meeskonnaga liituma arvutivõrgu administraatorit, kelle töö sisuks on kooli arvutivõrgu, arvutiklasside ja serverite hooldamine, kasutajatoe pakkumine, kontode haldamine, kiire ja tõhus IT alaste probleemide ennetamine ja lahendamine.

Ootused Sinule

• Omad IT alast haridust või eelnevat töökogemust
  • Omad häid teadmisi Windowsi operatsioonisüsteemidest ja serveritest (WDS, WSUS, GPO eriseadistused, powershell skriptid)
  • Omad teadmisi Linuxi operatsioonisüsteemidest (Apache, virtuaaldomeenid, LAMP, Samba)
  • Oskad seadistada servereid (domeenikontroller, LDAP, kontode haldus, sünkroniseerimine, liidestamine)
  • Tunned virtualiseerimist (Proxmox, Hyper-V, VirtualBox)
  • Tunned LAN võrku ja oskad seadistada erinevaid võrguseadmeid (Fortigate, Ubiquiti)
  • Oled kursis lühenditega: DHCP, PHP, SQL, DNS, IP, PXE, DDOS, CAPTCHA, HTTPS, SMTP, IMAP, WPA, NFC, BCC
  • Tunned enimkasutatavat tarkvara (MS Office, Google Docs, FTP)
  • Oskad hallata arvutite riistvara ja muud IT tehnikat (printerid, videoprojektorid, sülearvutid, nutiseadmed)
  • Oskad tuvastada IT tehnika vigu ning hooldada arvutite riist- ja tarkvara

Omaltpoolt pakume

• Võimalust tegeleda kaasaegse IT tehnikaga ja suure arvutipargiga (500 arvutit, 20 serverit)
  • Huvitavaid koolitusi, enesetäiendamise võimalusi, töökohapõhist väljaõpet
  • Sõbralikku, toetavat ja abivalmis meeskonda
  • Nüüdisaegseid töötingimusi
  • Motivatsioonipaketti (tulemuspalk, tervisekindlustus/sporditoetus, ühisüritused, erinevad toetused)
  • 35 kalendripäeva puhkust aastas

Saada oma CV ja sooviavaldus kirjeldusega endast ja oma senisest kogemusest hiljemalt 28.10.2022 läbi CV-Keskuse.

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.