1. Aprill 2022

Tööd alustas õpilaste õnnedisainer

Tallinna Majanduskooli juhtkond otsustas, et õpilaste õpimotivatsiooni tõstmiseks võetakse tööle õnnedisainer.

Stressirohke ja kiire elutempo puhul on oluline, et meie õpilaste õpimotivatsioon oleks jätkuvalt kõrge. Õpikeskkonna kaasajastamiseks on tehtud juba suured sammud – õpilased saavad kasutada puhketuba, massaažitooli, jõusaali või käia lapsega mängutoas. Jaanuarist avati ka tervisetuba 410.

Meie õpilaste õnnedisainer on (kokkerspanjel) Bruno, kes hakkab igapäevaselt tööle tervisetoas 410. Bruno vastutab selle eest, et meie koolipere tunneks rõõmu igast koolimajas veedetud päevast.

Õpilased on oodatud temaga kohtuma, sest Bruno erioskusteks on kõikidele nunnu näoga otsa vaatamine, stressi leevendamine, liikumisharjumuste edendamine (Brunoga koos jalutades) ning üksindustunde vähendamine.

Alates maist hakkab Bruno tutvuma ka erinevate õppekavadega, külastades kõikide õpperühmade tunde. Hetkel leiab meie uue kolleegi tervisetoast 410 kuniks tema enda tööruumi valmimiseni.