24. Mai 2017

Tööandjate keskliidu kampaania “Tööandjad kutsuvad külla” lõpetab kohtumine peaminister Jüri Ratasega

Eesti Tööandjate Keskliidu 100. juubeliaasta puhul toimuvate ekskursioonide kuu lõpetuseks kutsub õpilasi, kutseõppureid ja tudengeid külla Eesti Tööandjate Keskliit – külaskäigu raames toimub kohtumine peaminister Jüri Ratasega ja ajaloolase Küllo Arjakase loeng Tööandjate maja värvikast ajaloost koos ringkäiguga.

Kolmapäeval, 30. mail kell 17.15 kutsub Eesti Tööandjate Keskliit külla noori, keda huvitab Eesti majanduskeskkond ja töösuhted ning poliitilised valikud, mida nende arendamiseks teha tuleb, samuti küsimused ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest. Just neid teemasid käsitlevad kohtumisel Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar ja peaminister Jüri Ratas, kellele on noortel võimalik esitada ka küsimusi.

Järgneb ajaloolase Küllo Arjakase lühike, aga elav ülevaade Tööandjate maja ehk Stackelbergide maja värvikast ajaloost koos ringkäiguga.

Oluline on tähele panna, et kohtumine on mõeldud eeskätt gümnaasiumiõpilastele, kutseõppuritele ja tudengitele! Osaleda on võimalik vaid eelnevalt registreerunutel ja iga osaleja peab registreeruma eraldi. Tööandjate maja saal mahutab kuni 60 inimest ja registreerumine lõpeb selle arvu täitumisel. Registreerimiseks tuleb täita ankeet siin

Kohtumine toimub Tallinnas, aadressil Kiriku 6 (Toompeal, Toomkiriku taga hoovis asuv roosa maja)

Samuti on veel vabu kohti mai lõpus toimuvatele ekskursioonidele erinevates IT- ja tööstusettevõtetes Tallinnas, Tartus ja Elvas.
Lisainfot leiab ja registreerumine kohtumistele-ekskursioonidele toimub Eesti Tööandjate Keskliidu veebilehel.

Terve maikuu jooksul kutsuvad eri valdkondades tegutsevad tööandjad huvilisi külla ja näitavad oma töö köögipoolt. Tutvuda on võimalik tööstuste, pankade, kaubandus- ja teenindusettevõtete ning IT-ettevõtete igapäevaeluga. Kokku on juba toimunud või veel toimub maikuu jooksul 38 ekskursiooni 32 ettevõttes üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Kundas, Elvas, Harjumaal, Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Valgamaal.

Kampaania „Tööandjad kutsuvad külla” toimub Eesti Tööandjate Keskliidu 100. juubeliaasta raames.

Eesti Tööandjate Keskliit on Eesti ainus sotsiaalpartnerina tunnustatud ettevõtlusorganisatsioon. Keskliitu kuuluvad kõik peamised majandusharuliidud ja paljud Eesti suurettevõtted. Kokku esindab Tööandjate keskliit otse ja läbi haruliitude üle 1500 ettevõtte, mis on tööandjaks enam kui 145 000 töötajale.