16. Mai 2022

13.05 toimus TMK Suur Vilistlaspidu

13. mail toimus Kruiisiterminalis Tallinna Majanduskooli Suur Vilistlaspidu!

Suur tänu kõigile, kes reedel Kruiisiterminalis kohal olid ja aitasid sellest õhtust luua tõeliselt meeldejääva sündmuse! Ilma teieta ei oleks see õnnestunud!

Ligi 900 peokülalist täitsid Kruiisiterminali meeliülendava peomeeleulu, laulu ja tantsuga!

Toome teieni mõned momendid toimunust: https://tmk.edu.ee/galerii/suur-vilistlaspidu-2022/

Põhjalikum fotogalerii valmib peagi!

Südaööl loositi ka mitmeid vahvaid auhindu. Loosiõnn naeratas järgmistele peokülalistele:

• Tallinna Majanduskooli meenetega kinkekoti võitis Anneli Valgma.
  • Kõige suurema osalusprotsendiga oli peol esindatud kvaliteedispetsialisti eriala õpperühm KV209, kes saavad oma rühmaga minna uusi ühiseid elamusi looma kingitus.ee abiga.
  • T1 Tallinn kaubanduskeskuse kinkekaardid võitsid Egle Martinson ja Sirle Tammelaan.
  • TOHI Destillery ekskursiooni 10 külalisele võitis Irma Avilo.
  • Vahva üllatusauhinna TOHi-lt võitis Triin Tikerpuu.
  • ŠKODA Tallinnalt täiselektrilise ŠKODA ENYAQ iV kasutusõiguse vabalt valitud nädalavahetuseks ja kinkekoti väärtuses 200 € võitis Pille Sirtse.

Palju õnne kõigile võitjatele!
Palume võitjatel auhindade kättesaamiseks kirjutada tmk@tmk.edu.ee

Suurel Vilistlaspeol kuulutas direktor Triin Laasi-Õige avatuks “Tallinna Majanduskooli kogukonna stipendiumifondi”.

Kutsume üles andma omapoolset panust toetamaks ja tunnustamaks ettevõtlikke, erialaselt ja ühiskondlikult aktiivseid Tallinna Majanduskooli õppijaid, kes oma saavutuste ja tegevusega kehastavad parimal moel majanduskooli väärtusi ning taotlusi.

Kuni 20. maini on avatud stipendiumifondi annetusliinid:

• Helistades numbrile 9007901 saate annetada stipendiumifondi 5 €
  • Helistades numbrile 9007902 saate annetada 25 €

Stipendiumifondi saab teha annetuse ka ülekandega:

• Vilistlaskogu KÄRM pangakontole EE551010022002685006 SEB pank, selgitusega „Tallinna Majanduskooli kogukonna stipendium“.

Stipendiumifond avatakse väljamakseteks esmakordselt  2023. aastal.

Suur tänu kõigile ja uute kohtumisteni!