24. Märts 2023

TMK õppijate podcast #1 “Kuidas keerulisel ajal vaimset tervist hoida?”

Teie ees on Tallinna Majanduskooli õppijate esimene podcast.

Võtame üheskoos hetke, et mõelda vaimse tervise teemadel. Hetke, kus ei mõtle igapäevastele kiiretele toimetustele.

Podcastis tuleb juttu, kuidas keerulisel ajal vaimset tervist hoida. Saatekülaliseks on Tallinna Koolitervishoiu vaimse tervise õde Ragne Läheb.

Aitäh initsiatiivi eest meie nooremprojektijuhi eriala õppijatele Kristina Viira, Marian Punane, Airi Hermi Tammus ja Karmen Kaha. Täname, et aitate fookusesse tuua teemasid, mis toetavad õpitulemuste saavutamist ja sisemist rahulolu.

Podcast sai loodud õppeaine “Projekti elluviimine, kontroll, aruandlus ja tulemite juurutamine” jaoks. Projektis osalesid nooremprojektijuhi eriala õpperühma PJ2192 õppijad Kristina Viira, Marian Punane, Airi Hermi Tammus, Karmen Kaha.

Kursuse juhendaja õpetaja Lily Loidap.