26. Juuli 2022

TMK Hoovipidu juba 02.09.2022

Tallinna Majanduskooli legendaarne Hoovipidu toimub taas ja see pole Miraaž

Kuus aastat tagasi sai alguse tore traditsioon kutsuda kord aastas kokku kogu koolipere ja pidada maha üks vägev pidu, nii ka sel aastal!

Kutsume kõiki kooli õpilasi, täienduskoolitustel osalejaid, vilistlasi, õppejõude ja kogu personali kooliaasta alguse peole, mis toimub 2. septembril TMK hoovis!

Hoovipidu on hea võimalus vilistlastel taas kokku tulla, et kursakaaslaste käekäiguga ennast kursis hoida ja veeta koos üks meeleolukas õhtu. Meie igatahes ootame väga teiega taaskohtumist!

Kindlasti teeme ka alustavatele õppijatele hoogsa sissejuhatuse Tallinna Majanduskooli kooliellu! Kõiki uusi õppijaid ootab peole saabudes kingitus TMK meenevalikust.

Ei saa enam öelda, et Viis hommikut on peoni jäänud!

Programm:

18.00 Avame pidulistele TMK hooviväravad, koguneme, naudime maitseelamusi ja head muusikat.

* Peomeeleolu loob DJ Heiki Pärn

* Maitseelamusi pakuvad poke-kausside toiduauto KAUSIK ja Hulkur Rändbaar

* Ka sportlikumad ajaveetmise võimalused ei puudu Hoovipeolt

* Uute ja endiste kursakaaslastega saab pildid jäädvustada fotoboksis

19.00 Õhtut veab ja juhatab sisse Andres Torm

19.15 Direktor Triin Laasi-Õige tervitus

19.30 Lavale astub Stefan koos bändiga

21.30 Laval ansambel Traffic

22.15 DJ Heiki Pärn

Piletiinfo:

Pileti saab soetada siit: https://gateme.com/tmk/97073-tmk-hoovipidu/

• Eelmüügipilet kuni 01.09 maksab 10 €, millele lisandub 0,71 € piletimüügiplatvormi teenustasu.
    Kui soetad ühe maksega mitu piletit, saadetakse Sulle e-postile erineva QR-koodiga piletid, mis on vormistatud ostja nimele. Eelmüügist pileti ostnutele tervitusjook tasuta!
  • Pilet sündmuse päeval, 02.09 kuni kella 17.00 maksab 15 €, millele lisandub 1,035 € piletimüügiplatvormi teenustasu.
  • Kohapeal saab soetada pileti hinnaga 18 € nii sularahas kui ka kaardiga (eelistatud on kaardimaksed).

*Sissepääs isikut tõendava dokumendi alusel, millega tuvastatakse seotus Tallinna Majanduskooliga.

*Pere pisimatele (kuni 7-aastased lasped k.a) on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta. 8-aastastele ja vanematele lastele kehtivad samad piletimüügi tingimused kui täiskasvanutele.

*Külaliste sissepääs toimub hoovivärava kaudu.

*Sündmust pildistatakse ja filmitakse.

Lisainfo aadressil: tmk@tmk.edu.ee

Kohtumiseni juba 2. septembril Tallinna Majanduskooli hoovis!

Kes veel ei ole varem meie Hoovipeol käinud, siis meenutagem, mis toimus eelmisel aastal: