27. Märts 2023

TMK Hoovipidu juba 19.05.2023

Majanduskoolil on tore traditsioon kutsuda kord aastas kokku kogu koolipere ja pidada maha üks vägev pidu, nii ka sel aastal!

Kutsume kõiki kooli õpilasi, vilistlasi, õppejõude ja kogu personali legendaarsele TMK hoovipeole, mis sel aastal toimub juba 19. mail. Tule peole ja paneme koos vägeva punkti edukale õppeaastale!

Hoovipidu on TMK kogukonna jaoks kahtlemata kujunenud üheks aasta tähtsündmuseks ja Sa ei taha seda maha magada.

Hoovipeol on hea võimalus vilistlastel taas kohtuda, et kursakaaslaste käekäiguga ennast kursis hoida ja veeta koos üks meeleolukas õhtu. Meie igatahes ootame väga teiega taaskohtumist!

Võta kaaslane ühes ja paneme koos vägeva punkti edukale õppeaastale!

Programm:

18.00 Avame pidulistele TMK hooviväravad, koguneme, naudime maitseelamusi ja head muusikat.

* Peomeeleolu loob DJ Erlend Art Arras

* Uute ja endiste kursakaaslastega saab pildid jäädvustada fotoboksis

19.00 Rene Riismaa avab õhtu

19.10 Direktor Triin Laasi-Õige tervitus

19.30 Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni mustkunstietendus

21.00 Laval legendaarne SMILERS

22.30 DJ Erlend Art Arras

23.30 Pidu hoovis selleks korraks läbi

Piletiinfo:

Pileti saab soetada siit: https://fienta.com/et/hoovipidu-2023

Eelmüügipilet kuni 18.05 maksab 15 €,
Kui soetad ühe maksega mitu piletit, saadetakse Sulle erineva QR-koodiga piletid, mis on vormistatud ostja nimele. Eelmüügist pileti ostnutele tervitusjook tasuta!

• Pilet sündmuse päeval, 19.05 kuni kella 17.00 maksab 18 €.
  • Kohapeal saab soetada pileti hinnaga 20 € nii sularahas kui ka kaardiga (eelistatud on kaardimaksed).

*Sissepääs isikut tõendava dokumendi alusel, millega tuvastatakse seotus Tallinna Majanduskooliga.

*Pere pisimatele (kuni 7-aastased lasped k.a) on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta. 8-aastastele ja vanematele lastele kehtivad samad piletimüügi tingimused kui täiskasvanutele.

*Külaliste sissepääs toimub hoovivärava kaudu.

*Sündmust pildistatakse ja filmitakse ning materjale kasutatakse Tallinna Majanduskooli turundustegevustes.

Kui Sa ei ole varem Hoovipeol käinud, siis heida pilk peale TMK YouTube kanalile: