28. Aprill 2021

Tellimuskoolitused ettevõtetele ja organisatsioonidele

Tallinna Majanduskool on üks vanemaid kutseõppeasutusi Eestis, asutatud aastal 1906 ning tänasel päeval tuntud kui 5. taseme kutseõpet pakkuv kool, kuid mitte ainult.

Viime lisaks paindlikule õhtu- ning sessioonõppele läbi ka tellimuskoolitusi ettevõtetele äri-, personali-, turundus-, finants-, õigus- ja haldusteemadel. Pakume nii valmis pakette kui ka spetsiaalselt teie ettevõttele või organisatsioonile disainitud koolitusprogrammi, mille koostamisel lähtume konkreetselt teie vajadustest ning ettevõtte ja valdkonna spetsiifikast. Paneme koostöös paika koolituse mahu, koolitajad, toimumise koha, aja ja kõik muu vajaliku.

Tellimuskoolitusi oleme teinud erinevatel teemadel, näiteks:

• Organisatsioonikultuur kui juhtimise tööriist
  • Praktiline projektijuhtimine
  • Andmekaitsekoolitus
  • Arvutikirja kümnesõrme pimesüsteemi koolitus
  • Arhiivitöö korraldamine
  • Võlaõigusseaduse baaskoolitus
  • Mentorlus – jagatud areng (uus)

Koolituspartneri valimisel küsi kindlasti pakkumist ka Tallinna Majanduskoolist!

Täiendav info koolituste osas:
Svea Üksküla
E-post: svea.ykskyla@tmk.edu.ee