31. August 2022

Tallinna Majanduskoolis alustab sel õppeaastal õpinguid üle 800 uue õppija

Tänavuse sisseastumisperioodi vältel esitati Tallinna Majanduskoolis õppima asumiseks kokku üle 1900 avalduse. Algaval õppeaastal lisandub meie kooliperre üle 800 uue õppija ning ühtekokku on oma õpinguid majanduskoolis kas jätkamas või alustamas üle 2000 õppija.

Mitmendat aastat juhivad majanduskooli erialade populaarsustabelit raamatupidaja ja turundusspetsialisti erialad, vastavalt 347 ja 254 avaldust. Soovijatest õppima pääsejaid oli raamatupidamise erialale 105 ja turundusspetsialisti erialale 102 kandidaati. Sotsiaalmeediaspetsialisti erialale esitati 218 avaldust, nendest 94 alustab õpinguid majanduskoolis.

Ühe õppekoha kohta esitati kõige rohkem avaldusi raamatupidaja erialal (3,4 inimest kohale.), järgnesid õigusassistendi eriala (3,23 inimest kohale ) ja kinnisvaramaakleri eriala (3,13 inimest kohale).

Sügisel alustavatest täienduskoolitustest oli kõige populaarsem värskelt loodud sündmusturunduse projektijuhi koolitus, kuhu laekus 94 avaldust ning õppima pääses 35 soovijat.

Ilusat kooliaastat ja teretulemast uutele õppijatele!