31. August 2023

Tallinna Majanduskoolis alustab sel õppeaastal õpinguid üle 1100 uue õppija

Tänavuse sisseastumisperioodi vältel esitati Tallinna Majanduskoolis õppima asumiseks kokku üle 2500 avalduse. Algaval õppeaastal lisandub meie kooliperre üle 1100 uue õppija ning ühtekokku on oma õpinguid majanduskoolis kas jätkamas või alustamas enam kui 2000 õppija.

Ühe õppekoha kohta esitati kõige rohkem avaldusi tasemeõppes personalispetsialisti erialal (3,85 inimest kohale), sotsiaalmeediaspetsialisti erialal (2,87 inimest kohale), turundusspetsialist erialal (2,79 inimest kohale), väikeettevõtja erialal (2,69 inimest kohale) ning  raamatupidaja erialal (2,64 inimest kohale).

Tasuta täienduskoolituste populaarsemad erialad olid virtuaalassistent (4,13 inimest kohale), jätkusuutlikuse spetsialist (2,51 inimest kohale), kinnisvaramaakler (2,27 inimest kohale) ning kommunikatsioonispetsialist (2,03 inimest kohale).

Ilusat kooliaastat ja teretulemast uutele õppijatele!