25. September 2024

Tallinna Majanduskoolis alustab sel õppeaastal õpinguid ligi 1400 uut õppijat

Tänavuse sisseastumisperioodi vältel esitati Tallinna Majanduskoolis õppima asumiseks kokku üle 2600 avalduse. Algaval õppeaastal lisandub meie kooliperre üle 1400 uue õppija ning ühtekokku on oma õpinguid majanduskoolis kas jätkamas või alustamas enam kui 2000 õppijat.

Ühe õppekoha kohta esitati kõige rohkem avaldusi tasemeõppes personalispetsialisti erialale (3,49 inimest kohale), raamatupidaja (3,07 inimest kohale), ärikorralduse spetsialisti (2,13 inimest kohale) ning turundusspetsialisti erialale (2,12 inimest kohale).

Tasuta täienduskoolituste populaarsemad erialad olid jätkusuutlikkuse spetsialist (2,50 inimest kohale), müügijuht (2,38 inimest kohale) ning sündmusturunduse projektijuht (2,04 inimest kohale.

Uusi õppijaid liitub majanduskooliga veel oktoobris, sest värskelt on lõppenud digiturundusspetsialisti täienduskoolituse vastuvõtt (kus konkurss oli 4,58 inimest kohale) ning vestlused toimuvad 25.09.2024.

Ilusat kooliaastat ja teretulemast uutele õppijatele!