24. November 2023

Tallinna Majanduskooli heategevuslik jõululaat 2023

Eelmisel aastal toimus Tallinna Majanduskoolis esimest aastat heategevuslik jõululaat, mille tulemusel koguti koolipere abiga 416,89 eurot ning mis annetati vähiravifondile “Kingitud elu”.

Heategevuslik jõululaat sai ellu kutsutud 2022. aastal meie seast lahkunud õpetaja ja õppetööaudiitori Anti Radiku mälestuseks.

Sel aastal ootame teid taas aktiivselt heategevuslikust jõululaadast osa võtma. Kogutud tulu on plaanis sel aastal annetada Eesti Lasterikaste Perede Liidule.

Jõululaat toimub 20. novembrist kuni 20. detsembrini 2023!

Meil kõigil on kodus esemeid, mis on uued ega ole kunagi kasutust leidnud või mida me enam ei vaja, kuid mis on edasi kinkimiseks uueväärsed ning vääriks “uuele elule” aitamist.

Olgu selleks siis kingitud raamat, mis kingi saajal juba eelnevalt olemas oli, hobi korras valminud käsitöö, vanaemalt kingiks saadud järjekordne tutikas sokipaar, hoidised vms.

Laadal otsest müügitegevust ostja-müüja vahel ei toimu selle traditsioonilises võtmes, vaid toote saab asetada kooli fuajees asuvale laadaletile, kuhu see  jääb endale uut omanikku ootama.

Soovi korral võite toote juurde lisada ka tulevasele omanikule mõeldes eseme saamis/loomisloo, jõulusoovid või toote täpsema kasutusjuhendi.

Kõikide esemete alghinnaks on 5 eurot. Hinnalage ei ole, kuivõrd annetuskasti makstava summa otsustab ostja ise. Nii võibki suure hoole ja armastusega tehtud või muul moel hinnalise eseme puhul annetuskasti jätta summa oma sisetundele ja soovile vastavalt.

Annetuskast asub laadaletil.

NB! Kõik toiduained palume eelnevalt pakendada, et need saaks kohe koju kaasa võtta.

Aitäh kõigile heategijatele!

Kaunist ja lootusrikast pühadeootust meile kõigile!