27. September 2022

Tallinna Majanduskooli esmakursuslaste ettevõtluspäevad

27.-28.09 toimuvad Tallinna Majanduskoolis õppeaasta esimesed ettevõtluspäevad väikeettevõtja eriala esmakursuslastele.

Kahepäevase õpiürituse käigus toimuvad mitmed põnevad loengud, õpitakse loovustehnikaid ja lihvitakse liftikõne pidamise oskusi. Õppijad arendavad meeskondades oma äriideid ja -mudeleid. Õpiüritus lõppeb liftikõnede esitamisega “investoritele”. Edasine väikeettevõtja eriala teoreetiline õpe toimub ettevõtluspäevade raames väljatöötatud äriideede baasil, mis annab õpilastele võimaluse teooria praktikasse rakendada.

28.09 esineb õpilastele Eesti ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Kristjan Järvan, rääkides tulevikuettevõtlusest Eestis.

Kahel päeval toetavad õpilasi mentoritena Saaremaa Puukooli asutaja Rain Arro, kommunikatsiooniekspert Rain Veetõusme ja müügiguru Ott Alemaa.