21. Oktoober 2020

Tallinna Majanduskool tänab ja tunnustab

Õpetajate päev tõi meie koolile taas rõõmusõnumeid!

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on haridusministri tänukirjaga pälvinud tunnustuse ja tänu südamega tehtud töö eest õpetajad, kes said ühtlasi ka meie õppijatelt kõrgeimad tagasisidehinded.

Täname:
Sergei Kibus
Lilia
Knõš-Krjukov

Tallinna Majanduskool annab välja tänukirjad väga kõrge õppija tagasiside hinde põhjal veel ka järgnevatele õpetajatele suurepäraste töötulemuste eest:
Meeli Miidla-Vanatalu
Riina Rohelaan

Marge Lõuke
Kerly Randlane
Riinu Raasuke
Egle Saska
Janus Paurman
Irina Samohvalova
Riina Netšunski
Anne Ilp
Tatjana Moroz
Olga Jelfimova
Gyla Pesur

Suured ja siirad tänud, et panustate majanduskooli kestmisele ja arengule! Kiitus ja tunnustus kõikidele meie õpetajatele, kes igapäevaselt meie õppijaid oma kogemuste ja teadmistega inspireerivad!

Tallinna Majanduskooli  aasta kolleegiks aastal 2020 valiti –  õppetöökoordinaator Triin Sild
Tallinna Majanduskooli “Tubli tegu 2020” tiitel – Distantsõppe läbiviimine COVID-19 eriolukorra ajal – kuulub tervele Tallinna Majanduskooli perele

Suured tänud teile kõigile!