24. Oktoober 2022

Tallinna Majanduskool tänab ja tunnustab

Õpetajate päev on Tallinna Majanduskooli jaoks kindlasti üks aasta tähtsündmusi. Sel aastal saime tähistada nii õpetajate päeva kui kooli 116. sünnipäeva üheaegselt.

Tänusündmuse raames tunnustasime õpetajaid ja kolleege, kes igapäevaselt panustavad meie õppijate professionaalsesse arengusse ning on asendamatud inimesed kolleegidena.

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on haridus- ja teadusministri tänukirjaga pälvinud tunnustuse ja tänu südamega tehtud töö eest õpetajad:

Rain Arro

Alar Sistok

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on haridus- ja teadusministri tänukirjaga pälvinud tunnustuse ja tänu asendamatu panuse eest majanduskooli eduloosse:

Helen Raid

Elen Raudsepp

Tallinna Majanduskool tänab tänukirjaga koolipoolseid praktikajuhendajaid suurepärase koostöö ja antud panuse eest meie õppijate professionaalsesse arengusse:

Kerttily Golubeva

Jane Helandi

Indrek Jänes

Jaanika Järvlepp

Marius Kuningas

Ingrid Kääpi

Helle Liblik

Lily Loidap

Veiko Ristissaar

Riina Rohelaan

Egle Saska

Tallinna Majanduskool tänab tänukirjaga silmapaistva ja pühendunud töö eest õpetajana ja õppekava arendajana:

Lily Loidap

Hille Raud

Suured ja siirad tänud, et panustate majanduskooli kestmisele ja arengule! Kiitus ja tunnustus kõikidele meie õpetajatele, kes igapäevaselt meie õppijaid oma kogemuste ja teadmistega inspireerivad!

Tallinna Majanduskooli tiitli “Aasta kolleeg 2022” pälvisid 3 inimest:

Elen Raudsepp

Piret Ustal

Marko Kaljula

Tallinna Majanduskooli “Aasta tegu 2022” tiitli saajaks hääletati Suur Vilistlaspidu.

Tallinna Majanduskooli koolipere tänukirja ning tunnustuse “Sündmuste ellukutsuja” sai Triin Laasi-Õige.

Suured ja siirad tänud kõigile, et panustate majanduskooli kestmisele ja arengule!

Foto: Andrei Ozdoba