14. Oktoober 2020

Tallinna Majanduskool tähistab täna 114. sünnipäeva

Tallinna Majanduskool on üks vanemaid kutseõppeasutusi Eestis, asutatud aastal 1906 ning just täna, 14. oktoobril tähistame me oma 114. sünnipäeva!

Aitäh kõigile õnnitlejatele ja palju õnne kõigile, kes moel või teisel on läbi aegade majanduskooliga seotud olnud!

Alates homsest on meie fookus aga juba suunatud saabuvale 115. juubeliaastale, mis toob endaga kaasa mitmeid põnevaid projekte, et väärikas ajalugu saaks esile toodud.

Täpsem info selle kohta, mis toimuma hakkab, jõuab teieni lähikuudel. Küll aga tasub aegsasti oma kalendris broneerida suurejooneliseks peoõhtuks 15.10.2021, mil Noblessneri valukotta ootame kõiki Tallinna Majanduskooli õpilasi, õpetajaid, vilistlasi ja koostööpartnereid.