14. Märts 2023

Tallinna Majanduskool allkirjastas koostöölepingu Tallinna Mustamäe Riigigümnaasiumiga

14. märtsil kinnitasid oma koostöötahet kaks Tallinnas Mustamäel asuvat riigikooli – Tallinna Majanduskool ja Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium. Kahe kooli direktorid, Triin Laasi-Õige ja Raino Liblik, allkirjastasid koostöölepingu.

Koolide koostöötahe ei tugine aga sedavõrd asjaoludele, et koolidel on sama omanik – Haridus- ja Teadusministeerium – ning see, et mõlemad koolid asuvad Mustamäel, kuivõrd see, et koolid jagavad arusaama gümnaasiumihariduse olemusest.

Ehk siis me usume valikuterohkusse, valikuvabadusse oma õpingute sisustamisel erinevate teemade osas ja oleme veendunud, et õppijad on vastutustundlikud ning suhtuvad kirglikult oma teadmiste ja kompetentside arendamisse. Ja me usume koostöösse nende valikute loomisel ja sisustamisel.

Tallinna Majanduskool pakub alates sügisest Mustamäe Riigigümnaasiumi õpilastele valikaineid järgmistes moodulites – ettevõtlus, turundus ja sündmuskorraldus. 2024/25 õppeaastal lisandub neljas, raamatupidamise moodul.