22. Juuli 2022

Sisseastumiseksamite ajakava 2022/2023 (tasemeõppe erialad)

Juuli viimasel ja augusti esimesel nädalal on koolimaja taas saginat täis, sest toimuvad sisseastumiseksamid!

Kui esitasid avalduse Tallinna Majanduskoolis õppima asumiseks, siis tutvu kindlasti sisseastumiseksamite ajakavaga 2022/2023, et teaksid õige(te)l päeva(de)l Tallinna Majanduskooli tulla! Pane tähele, et mõnel erialal on vaja kahel päeval kohale tulla, kuna õppepäev ja vestlused ei mahutu ühele päevale (kinnisvaramaakler, õigusassistent, raamatupidaja, väikeettevõtja).

Vestluste ajagraafik koostatakse kõikidest õppekorraldust tutvustavasse infotundi kohale tulnud kandidaatidest tähestikulises järjekorras (perekonnanime järgi). Seega võib arvestada, et kui kandideerisid näiteks raamatupidaja erialale, kuhu kandideerib üle 300 inimese, siis A-tähega algava perenimega kandidaatidel jääb vestluse aeg päeva algusesse ja ja Ü-tähega algava perenimega kandidaatidel jääb vestluse aeg päeva lõppu.

Kui Sul aga ei õnnestu tihedas konkurentsiolukorras oma meeliserialale sisse saada, jõuad veel kuni 3.08 kella 11.59 esitada sisseastumisavalduse täiendava vastuvõtu raames väljakuulutatud erialadele.

Edukat sisseastumist!