29. Detsember 2023

Podcasti Turundus Taskus uus episood ning 2023 kokkuvõte

Tallinna Majanduskooli turunduse õppetooli podcasti saates Turundus Taskus tuli 2023. aastal juttu nii digiturundusest, jätkusuutlikkusest, avalikust esinemisest kui ka visuaalide väest ja video mõjust.

Video mõjust tuleb juttu värskes, 2023. aasta viimases saates. Turunduse õppetooli juht Triin Rum ja videotöötluse õpetaja Maria Tyutina vestlevad mõjusate videote loomise, sotsiaalmeedia lühivideote trendide ja inimloomuse teemadel tuues näiteid Axel Danielsoni ja Maximilien Van Aertrycki dokumentaalfilmist “Ja kuningas ütles, kui imeline masin”.

Heida tagasivaatav pilk 2023. aasta Turundus Taskus episoodidele ja kuula neid saateid järele, milleks seni veel aega pole olnud:

UUS SAADE! Turundus Taskus 11 | Ja kuningas ütles, kui imeline masin
Juttu tuleb video mõjust. Saatekülaliseks on Tallinna Majanduskooli videotöötluse õpetaja Maria Tyutina. 

Turundus Taskus 10 | Milline on aasta digitegu numbrites?
Juttu tuleb Air Balticu Google otsingukampaaniast, mis võitis Best Interneti Aasta Digiteo auhinna. Saatekülaliseks on Mediabrands Digitali tehniline juht Harlis Velk. 

Turundus Taskus 9 | Näita mõistmiseks: visuaalidega tähenduse loomine õppimises ja turunduses
Juttu tuleb visuaalide väest ning selle rakendamisest projektides ja tegevustes, mis loovad väärtust ja positiivset muutust. Saatekülaliseks on andragoog, õpidisainer ja turundaja Jaanika Siiroja. 

Turundus Taskus 8 | 11 avaliku esinemise nippi Henrik Normannilt
Juttu tuleb avaliku esinemise parimatest praktikatest ja tüüpilistest vigadest. Saatekülaliseks on näitleja, lavastaja ja Tallinna Majanduskooli avaliku esinemise õpetaja Henrik Normann. 

Turundus Taskus 7 | Avasta Fibenoli jätkusuutliku materjalitööstuse saladused
Juttu tuleb biomaterjalidest, millega saab asendada seni naftast toodetud kemikaale. Saatekülaliseks on Fibenoli finantsjuht Marko Raid. 

Turundus Taskus 6 | Kuidas nügimine otsuseid suunab?
Juttu tuleb nügimisest ja kommunikatsioonist. Saatekülaliseks on nügimise uurija, kommunikatsiooniinimene ja muusik Heiko Leesment

Turundus Taskus 5 | AI kasutamine tekstide ja piltide loomisel
Juttu tuleb tehisaru abil piltide ja tekstide loomisest ning nende kasutamisest nii turunduses kui ka hariduses. Saatekülaliseks on digitaalkunstnik ja Tallinna Majanduskooli digikanalite ja tehisintellekti võimaluste õpetaja Valdek Laur. 

Turundus Taskus 4 | Digiturundustrendid 2023
Juttu tuleb digiturundustrendidest, mida jälgida ja rakendada 2023. aastal. Kuula järgi, et kontrollida kui hästi me aasta tagasi ennustada oskasime. Saatekülalisteks on Tallinna Majanduskooli digiturunduse õpetajad Brigitt Põldma ja Veiko Ristissaar.
Kõik Turundus Taskus saated leiad ka Spotifyst.

Milline saade sind enim kõnetas? Mida põnevat veel kuulda tahaksid? Soovid ise saatesse tulla?
Sinu tagasiside on väga oodatud meie turunduse õppetooli juhi Triin Rumi kirjakasti triin.rum@tmk.edu.ee.