8. Märts 2024

Personalispetsialistide avatud uste kohvik

Hea personalitöö valdkonna huviline!

Tallinna Majanduskoolil täitub sel sügisel 25 aastat kogemust personalispetsialistide väljaõpetamisel ning seda märgilist sündmust tähistame 11. oktoobril toimuva 25. aastapäeva peoga.

Tallinna Majanduskooli personalispetsialisti erialaainete õpetajad teevad igapäevaselt personalitööd põhitööna kas oma ettevõttes või organisatsioonis, omades pikaajalist kogemust õpetatavas valdkonnas. Olles oma valdkonna praktikutest professionaalid saavad nende juhendamisel meie õppijatest nende endi konkurendid tööturul. Sellist võimalust õppida praktikute kogemustest ei saa ju kasutamata jätta!

Meil on hea meel kutsuda kõiki praeguseid ja tulevasi personalivaldkonna huvilisi personalispetsialistide avatud uste kohvikusse!

Kohviku uksed avanevad 14.03.2024 kell 17.00 Tallinna Majanduskooli aulas.

Oodatud on kõik personalivaldkonna huvilised! Kas oled mõelnud asuda õppima just personalispetsialisti erialale või oled just hetkel eriala omandamas? Vilistlasena on Sul ehk meiega juba ka väärtuslikke kogemusi jagada?

Avatud uste õhtu annab Sulle võimaluse:

• saada ülevaade personalispetsialisti tööülesannetest, karjäärivõimalustest ja eriala tulevikutrendidest aga ka personalispetsialisti eriala õpetamisest ja õppekavast Tallinna Majanduskoolis.
  • kohtuda erialaorganisatsioonide Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ja Eesti HR Selts esindajatega ja saada ülevaade nende organisatsioonide tegevusest.
  • luua kontakte oma ala professionaalidega ja kasvatada enda erialast võrgustikku, mis on karjääri edendamisel ülioluline.

Programm:

17.00 Kohvik avab uksed
17.15 -17.30 Tervitussõnad – ärinduse õppetooli juht Indrek Jänes
17.30-17.50 Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tutvustus –  PARE tegevjuht Kai Saard
17.50 – 18.10 Eesti HR Selts´i tutvustus – Eesti HR Seltsi president ja kaasasutaja Helo Tamme
18.10-18.30 Tallinna Majanduskooli personalispetsialisti eriala ja õppimisvõimaluste tutvustus – Tallinna Majanduskooli õpetaja ja personalivaldkonna koolitaja ja praktik Egle Saska
18.30 – 20.00 Võrgustumine

Palun anna meile oma osalemisest teada registreerides end siin (LINK).

Kohtumiseni!