20. Oktoober 2023

Oskuste ÖÖ I Tasuta droonikoolitus Tallinna Majanduskoolis

Euroopa kutseoskuste nädala raames korraldatav Oskuste ÖÖ toimub neljapäeval, 26.10.2023. Euroopa kutseoskuste nädala raames korraldatakse üle Euroopa sadu üritusi. Rahvusvahelise algatuse eesmärk on tähtsustada kutseharidust ja oskusi ning anda inimestele võimalus avastada oma anne.

Eestis on nädala suursündmus Oskuste ÖÖ, kus kutsekoolid korraldavad erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi. Koolis kohapeal või videosilla vahendusel toimuvad töötoad, koolitused ja muud põnevad oskusi arendavad tegevused. Tegevusi jagub igale maitsele ja vanusele.

Tallinna Majanduskoolis on huvilistel võimalus osaleda 26.10 kell 18.00-19.30 toimuval tasuta droonikoolitusel, mida viib läbi meie õpetaja Petri Hütt. Droonikoolitus on mõeldud eelkõige alustavale või juba ala juurde jõudnud droonipilootidele. Neile, kes soovivad oma õhusõidukit heaperemehelikult käidelda, tundes ohtusid ning seadusi. Keskendume eelkõige droonide lennutamisele. Hea, kui Sul on kaasa võtta oma droon, kuid see ei ole koolitusel osalemise eelduseks!

Pane tähele, et osalejate piirarv on 10 ning vajalik on eelregistreerimine. Registreeru koolitusele siin.