12. Märts 2023

Osale tasuta koolitusel “Tulemuslik mõtlemine”

Tallinna Majanduskool kutsub kõiki huvilisi tasuta koolitusele “Tulemuslik mõtlemine”, mille viib läbi eduõpetuste juhendaja Kai Oja.

Miks me mõtleme nii nagu mõtleme? Kuidas ja miks seda muuta? Kuidas tulla toime muutustega läbi suhtumise muutmise? Räägime meie mõistusest ning teeme läbi tänulikkuse praktika.

Koolitus toimub Tallinna Majanduskooli aulas 22. märtsil kella 13.00-16.00. Samuti on võimalik jälgida koolitust veebiülekande teel, kui registreerid ennast koolitusele siin.

Pane tähele, et koolitusel kohapeal saab osaleda vaid 80 inimest, seega jagub kohti vaid kiireimatele registreerujatele.

Salvestasime hiljuti Kai Oja ja Allan Kaljakiniga podcasti teemal “Inimesed ei ole muutuste vastu, kui nad on muutuste poolt”. Soovitame enne koolitusele tulemist podcasti kuulata, et ennast õigele lainele häälestada.

Kuula podcasti Spotifys: