10. Veebruar 2022

Õppijate äriideede arendamise programm STARTERtallinn alustab!

Äriideede arendamise programm STARTERtallinn alustab uut semestrit avaüritusega 17. veebruaril. Programmi raames toimub mitmeid põnevaid koolitusi, mõni neist ka teadus- ja ärilinnakus Tehnopol.

Kui sul on huvitav ja innovatiivne äriidee, aga sa ei tea, mida edasi teha, siis see programm on just sulle! Kui sul aga ideed ei ole, mine ikka avaüritusele, äkki leiad seal ideega meeskonna, kellega ühineda? Või leiad idee, mida arendama hakata?

Inglisekeelne äriideede arendamise programm STARTERtallinn on avatud nii ülikoolide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, kui ka gümnaasiumide õppuritele. Tasuta töötoad, mentorkohtumised ja koolitused toimuvad reeglina esmaspäeva õhtuti, kestavad ligi 3 kuud ning kõik lõpeb võistlusega, kus on mitmeid ahvatlevaid auhindu oma idee edasiarendamiseks. Detailsem programmi kirjeldus ja kevadsemestri ajakava on leitav: www.starteridea.ee/STARTERtallinn

Avaüritus toimub 17. veebruaril kell 14 TalTech Mektorys. Esinevad mitmed erinevate valdkondade eksperdid, andmaks infot ja inspireerimaks huvipakkuvate ideede leidmisel. Toimub ideede genereerimine ning antakse võimalus oma idee tutvustamiseks ja meeskondade moodustamiseks. Avaürituse läbiviijaks on Ajujahist tuntud Harri Tallinn. Avaüritusele registreerumise tähtaeg on 13. veebruar.

Kõik ettevõtlikud õppurid on oodatud oma äriideed arendama!

Allikas: tehnopol.ee